Kolejna wygrana Juniorek

Zespół juniorek prowadzony od dwóch miesięcy przez trenera Jakuba Miecznikowskiego, pokonał w hali przy ulicy Rogalińskiej zespół UKS ESPERANTO Warszawa 3:1

W dniu dzisiejszym drużyna UMKSu nie dała większych szans swoim przeciwniczkom. W wygranych setach bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka odrzucająca rywalki od siatki, które systematycznie nadziewały się na bardzo szczelny blok. Wysoka skuteczność na kontrach była również atutem naszego zespołu. Jedynie drugi set okazał się słabszy  wykonaniu juniorek, przegrany na przewagi 27:25. Po raz kolejny na ławce trenerów zasiadł Stanisław Lizińczyk, który udzielał cennych wskazówek. Drużyna UMKS MOS WOLA Warszawa plasuje się w środkowej części tabeli, ale na tą chwilę mamy rozegrane o cztery mecze mniej od lidera. Życzymy dalszych wygranych spotkań !!!

UMKS MOS WOLA Warszawa : UKS ESPERANTO Warszawa 3:1 (25:13, 25:27, 25:12, 25:16)