Aktualności

23.11.2016

Kolejna wygrana Juniorek

Zespół juniorek prowadzony od dwóch miesięcy przez trenera Jakuba Miecznikowskiego, pokonał w hali przy ulicy Rogalińskiej zespół UKS ESPERANTO Warszawa 3:1

W dniu dzisiejszym drużyna UMKSu nie dała większych szans swoim przeciwniczkom. W wygranych setach bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka odrzucająca rywalki od siatki, które systematycznie nadziewały się na bardzo szczelny blok. Wysoka skuteczność na kontrach była również atutem naszego zespołu. Jedynie drugi set okazał się słabszy  wykonaniu juniorek, przegrany na przewagi 27:25. Po raz kolejny na ławce trenerów zasiadł Stanisław Lizińczyk, który udzielał cennych wskazówek. Drużyna UMKS MOS WOLA Warszawa plasuje się w środkowej części tabeli, ale na tą chwilę mamy rozegrane o cztery mecze mniej od lidera. Życzymy dalszych wygranych spotkań !!!

UMKS MOS WOLA Warszawa : UKS ESPERANTO Warszawa 3:1 (25:13, 25:27, 25:12, 25:16)

Skład zespołu UMKS MOS WOLA Warszawa I:

Kamila Filińska, Natalia Kurpiewska, Karolina Goławska, Klara Kotkowska, Urszula Zielińska, Aleksandra Hołuj, Weronika Brzuzy oraz: Katarzyna Kukułowicz, Julia Chadała, Martyna Krynicka, Maja Karolak, Julia Kabala, Oliwia Gajowniczek, Kaja Sarnowska.

Trener:

Jakub Miecznikowski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy