08.11.2016

Kadetki UMKS MOS WOLA Warszawa przegrały z drużyną ESPES SPARTA Warszawa

7 listopada przy ul. Lindego odbył się mecz I ligi kadetek. Nic nie można było przewidzieć, wynik z seta na set zmieniał się o 180 stopni. Trener Janusz Patriak robił, co mógł, aby tchnąć w zawodniczki wolę gry, ale po prostu „nie szło”. Jedynie w połowie tie break’a dziewczyny w imponujący sposób zerwały się do odrabiania strat, lecz dystans do prowadzących był już zbyt duży. Ostateczny wynik meczu: 2:3 ( 11:25, 25:12, 23:25, 25:11, 13:15 ).

Takie mecze się zdarzają i to najlepszym drużynom. Przed nami następne spotkania i tylko to jest teraz ważne. Kadetki MOS Wola mają umiejętności i są ambitne, więc wszystko, co dobre przed nimi.

Trener: Janusz Patriak.