Aktualności

07.11.2016

Kadeci MOS I liderami mazowieckiej I ligi

Drużyna kadetów tym razem wybrała się do Radomia. Zawodnicy trenera Kamila Trzcińskiego przed tym spotkaniem zajmowali drugie miejsce w grupie, tuż za drużyną RCS Czarni Radom. To właśnie z tym zespołem przyszło się zmierzyć kadetom MOS I w dniu dzisiejszym.

Pięciosetowe spotkanie obfitowało w sporo zwrotów akcji. Set pierwszy to bardzo wyrównane widowisko, niestety przegrane przez kadetów MOSu 25:27. Dwa następne sety, po bardzo dobrej i skutecznej grze w każdym elemencie siatkarskim, to pewne wygrane naszej drużyny do 18 oraz 16. Czwarty set to okres słabszej gry podopiecznych trenera Kamila Trzcińskiego, rywale doprowadzają do tie-breaka. Set piąty to powrót kadetów MOSu do gry na wysokim poziomie, do czego zdążyli już nas przyzwyczaić. Ich pełna mobilizacja i chęć wygranej doprowadza do zwycięstwa 15:7 z Czarnymi Radom. Dzięki wygranej 3:2 zostajemy liderami grupy. Gratulujemy!!!

 

UMKS MOS WOLA I Warszawa - RCS Czarni Radom 3:2 (25:27, 25:18, 25:16, 18:25, 15:7)

 

Skład UMKS MOS Wola I Warszawa:

Jakub Ochnik, Bartosz Kreft, Michał Skibiński, Ernest Kaciczak, Patryk Kawałek, Jakub Strulak, Antoni Milczarski (libero), oraz  Kacper Jędrzejczyk, Mateusz Orzełowski, Jakub, Aleksy Ślezankiewicz

 

Trener: Kamil Trzciński

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy