Juniorzy MOS I lepsi od juniorów MOS II

W dniu wczorajszym, na sali sportowej przy ul Rogalińskiej rozegrany został mecz w ramach I ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Kamil Trzcińskiego mimo sporego zaangażowania oraz walki, nie zdołali urwać nawet seta pierwszej drużynie.

Pierwszy i trzeci set to łatwe wygrane zawodników trenera Konrada Copa, kolejno do 25:14 oraz 25:11. W drugim secie, druga drużyna MOSu była najbliżej wygranej, ale jednak i tym razem zawodnicy musieli uznać wyższość swoich kolegów, z którymi przegrali 22:25.

UMKS MOS WOLA II Warszawa : UMKS MOS WOLA I Warszawa 0:3 (14:25, 22:25, 11:25)