Aktualności

23.10.2016

Młodsze młodziczki MOS Wola wygrały 1 turniej II ligi Mazowieckiej

Podopieczne trenera Radosława Krukowskiego w miniony weekend uczestniczyły w turnieju II ligi mazowieckiej młodziczek. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze i z pierwszego miejsca awansowały do I Ligi.

Nasz drugi zespół młodziczek, w skład których wchodzą dziewczęta z roczników 2003 i 2004 z doskonałej strony pokazały się w II lidze mazowieckiej młodziczek, gdzie prawo gier mają dziewczęta z roczników 2002 i mł. W rywalizacji ze starszymi koleżankami nasze Mosianki wyszły zwycięsko z bilansem 5:0.

„Naszą najmocniejszą stroną była organizacja gry. Dziewczęta doskonale łączyły wszystkie elementy rzemiosła siatkarskiego i dobrze radziły sobie na przedłużonych akcjach. Musimy jeszcze popracować nad indywidualnymi  elementami technicznymi ale w grze zespołowej dziewczęta rozumieją się coraz lepiej. Plan na I Ligę będzie taki jaki  mieliśmy w ten weekend – pokazać się z najlepszej strony bez względu na wynik” –powiedział trener Radosław Krukowski.

Kolejno wyniki:

UMKS MOS Wola II – UKS SMS Warszawa 2:1 (-20, 19, 15)

UMKS MOS Wola II – UKS Rosario Lubowidz 2:1 (-25, 23, 8)

UMKS MOS Wola II – Wrzos Międzyborów 2:1 (-22, 19, 14)

UMKS MOS Wola II – KS Metro Warszawa II 2:1 (19, -25, 7)

UMKS MOS Wola II – KS Metro Warszawa I 2:0 (22, 13)

Zespół wystąpił w składzie: Daria Bukańska, Marysia Butryn, Zuzia Czarnocka, Julia Gawęda, Emilia Kaczmarzyk, Ola Kulik, Ewa Kwiatkowska, Amelia Malec, Partycja Malinowska, Kasia Mazurek, Monika Rutkowska,  Julia Wójciak,

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy