Wygrana MOS WOLA II w II lidze kadetek

Drużyna prowadzona przez trenera Stanisława Lizińczyka odniosła kolejne pewne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi kadetek. Tym razem zawodniczki MOS WOLA na swoim boisku zmierzyły się z drużyną Stowarzyszenie \"Praska 30\", wygrywając 3: 0 (25:10, 25:13, 25:10).

Na początku pierwszego seta oba zespoły popełniały błędy. Jednakże kilka dobrych  zagrywek zawodniczek MOS WOLA pozwoliło za uzyskanie przez nie przewagi. Utrzymując skuteczną  zagrywkę, która sprawiała sporo problemów przeciwniczkom, pewnie wygrały seta 25:10.

Początek drugiego  seta był bardzo wyrównany. Nieskuteczna gra zawodniczek po obu  stronach siatki doprowadziła do stanu 10:10. Od tego momentu drużyna MOS WOLA zaczęła wypracowywać sobie przewagę. Skuteczność w każdym elemencie gry pozwoliła na wygraną  25:13.

Trzeci set był kopią pierwszego. Trudna zagrywka, przyzwoita gra w obronie, skuteczne ataki oraz punktowe bloki zawodniczek MOS WOLA pozwoliły im wygrać tego seta 25:10 i tym samym cały mecz 3:0.

UMKS MOS WOLA II Warszawa: Stowarzyszenie "Praska 30" 3:0 (25:10, 25:13, 25:10)