Aktualności

26.09.2016

W dniu 25 września w Kobyłce rozegrany został turniej rozstawieniowy młodzików.

Rocznik 2003 z Woli wystąpił jako UMKS MOS Wola II Warszawa. Do turnieju zgłosiły się 24 zespoły, które zostały podzielone na 6 grup po cztery zespoły w każdej. UMKS MOS Wola II Warszawa trafił do grupy F wraz z zespołami: UKS OLIMP Ostrołęka , UKS ISKRA Warszawa oraz UKS Polonez I Wyszków.

O tym w której lidze zagrają zespoły zadecydować miała kolejność po rozegraniu wszystkich meczy  każdy z każdym w grupie. Młodzicy z Woli pierwszy mecz zaczęli od przegranej po bardzo emocjonującym tie breaku z UKS Polonez Wyszków. Po przegranym, pierwszym meczu nasi młodzicy do następnego spotkania wyszli bardzo skoncentrowani. Niestety rywal z Ostrołęki okazał się jeszcze lepszy pomimo kilku długich i efektywnych  akcji  z obu stron.

Na pierwszą wygraną w sezonie musieliśmy czekać dopiero aż do trzeciego meczu gdzie rywalem był UKS ISKRA Warszawa. Podopieczni trenera Miłosza Raby poprzez bardzo mocna i regularną zagrywkę oraz mało popełnianych błędów w obronie  zwyciężyli w dwóch setach i tym sposobem zajmując trzecie miejsce w grupie a więc UMKS MOS WOLA II Warszawa pierwszy turniej ligowy zacznie od 3 ligi.

Wyniki poszczególnych meczy:

UMKS MOS WOLA II Warszawa – UKS Polonez I Wyszków   1:2  (25:21; 21:25; 9:15)

UMKS MOS WOLA II Warszawa – UKS OLIMP Ostrołęka       0:2  (14:25; 12:25)

UMKS MOS WOLA II Warszawa – UKS ISKRA Warszawa       2:0  (25:19; 25:13)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy