Aktualności

12.08.2016

Trwa zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Szczytnie

Trwa zgrupowanie szkoleniowe zespołów 2 ligi, juniorów i kadetów MOS Wola w Szczytnie. Wszystkie grupy mają zajęcia siatkarskie, w siłowni i w terenie a także testy oraz pomiary antropometryczne i tkanki tłuszczowej. Jak co roku mamy do dyspozycji główną halę z 3 boiskami do piłki siatkowej, małą halę, siłownię, bieżnię i zewnętrzne boiska wielofunkcyjne. W wolnym czasie korzystamy z uroków miejskiego kąpieliska.

  • Obóz sportowy siatkarzy MOS Wola w Szczytnie
    Obóz sportowy siatkarzy MOS Wola w Szczytnie
  • Tramwaje Warszawskie wspierają nasze zespoły
    Tramwaje Warszawskie wspierają nasze zespoły

 

Trwa zgrupowanie szkoleniowe zespołów 2 ligi, juniorów i kadetów MOS Wola w Szczytnie.

Wszystkie grupy mają zajęcia siatkarskie, w siłowni i w terenie a także testy oraz pomiary antropometryczne i tkanki tłuszczowej. Jak co roku mamy do dyspozycji główną halę z 3 boiskami do piłki siatkowej, małą halę, siłownię, bieżnię i zewnętrzne boiska wielofunkcyjne. W wolnym czasie korzystamy z uroków miejskiego kapieliska.

Zajęcia młodzieżowców i juniorów odbywają się pod kierunkiem trenerów Krzysztofa Wójcika i Konrada Copa. Treningi kadetów prowadzą trenerzy Kamil Trzciński i  i Łukasza Janicki. 

Nad przygotowaniem fizycznym czuwa trener Bartłomiej Kruszewski. Z kolei opiekę fizjoterapeutyczną sprawuje Pani Agata Kaufman. Całość koordynują: Andrzej Kulik - kierownik zgrupowania i Krzysztof Felczak - koordynator szkolenia grup chłopców.

Razem z nami szkolą się również młodzi siatkarze z Nadarzyna trenera Łukasza Drzewieckiego.

Fotogalerię z obozu w Szczytnie autorstwa p. A.Kulika można oglądać na naszej stronie na facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/photos/?tab=album&album_id=1123712901020937

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy