Kadeci odnoszą drugie zwycięstwo w turnieju 1/8 Mistrzostw Polski

Dziś wolscy siatkarze w trzech setach pokonali MKS Truso Elbląg i tym zwycięstwem zapewnili sobie awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Jutro nasi zawodnicy około godziny 15 zagrają o zwycięstwo w turnieju, a ich rywalami będą - również do tej pory niepokonani - siatkarze Iskry Warszawa. Serdecznie zapraszamy do kibicowania w hali MOS Wola Warszawa.

UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:8, 25:13, 25:16)

MVP meczu: Mateusz Bożejewicz

Skład MOS Wola: Bożejewicz Mateusz, Balcerski Stanisław, Witak Bartłomiej, Baran Krzysztof, Grzymała Hubert, Flisikowski Aleksander, Joszczuk Oskar, Bożejewicz Dominik, Ryczywolski Adam, Banasiak Dawid, Raczyński Wiktor, Gieruszka Marcel, Opałka Dawid, Rubnikowicz Patryk, Korzeniewski Jakub, Rzońca Tymoteusz, Rudnicki Adrian.

Sztab szkoleniowy:
I Trener: Marcin Jackowicz
Asystent trenera: Krzysztof Wójcik
Fizjoterapeuta: Michalina Bujnowska

W meczu pomiędzy Iskrą Warszawa a Tytanami Białystok pewne zwycięstwo w trzech setach odnieśli zawodnicy z Warszawy.

UKS Iskra Warszawa - Tytani Białystok 3:0 (25:10, 25:15, 25:22)

MVP meczu: Kamil Górnik

Jutro ostatni dzień rywalizacji w turnieju 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. O godzinie 13:00 Tytani Białystok z Energą MKS Truso Elbląg rozpoczną mecz o trzecie miejsce w turnieju. Wolscy siatkarze 45 minut po zakończeniu pierwszego meczu wyjdą na parkiet i powalczą o zwycięstwo w turnieju z zawodnikami Iskry Warszawa. Serdecznie zapraszamy do kibicowania do hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej 2.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.