Udany występ Mini „3” na turnieju Prasko-Północnym.

Dla minisiatkarek MOS WOLA był to pierwszy sprawdzian siatkarski w tym sezonie. Zawodniczki trenerki Magdaleny Gryko w sobotę szły jak burza poprzez turniej Prasko - Północny. Dwa zespoły wygrały swoją grupę i awansowały do finałowej pierwszej szóstki turnieju. Trzeci zespół grał o miejsca 13-18.

W niedzielę dziewczynki zagrały bardzo dobre zawody, zostawiły serce na boisku, zabrakło naprawdę niewiele by stanąć na podium.

Dla minisiatkarek MOS WOLA był to pierwszy sprawdzian siatkarski w tym sezonie. Teraz to może być już tylko lepiej.

W klasyfikacji końcowej na 30 drużyn:

Mos Wola I zajął 4 miejsce (Barbara Witkowska, Lena Malinowska, Nina Kowalczyk i Ada Nurzyńska);

Mos Wola II zajął 5 miejsce ( Lena Filipowicz, Iga Dąbrowska, Weronika Worotyńska i Zofia Sarota);

Mos Wola III zajął 17 miejsce (Lena Gorczakowska, Jagoda Okła, Zofia Knop).

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa