Młodzicy MOS WOLA zdominowali turniej Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej.

W turnieju o Mistrzostwo Mazowsza wzięło udział 30 par w tym 12 par z naszego klubu. Nasi zawodnicy wywalczyli złoty i srebrny medal pokazując tym samym potencjał młodzików MOS WOLA Warszawa.

Reprezentacja Młodzików MOS WOLA na Mistrzostwach Mazowsza:

1. Gabriel Cieślik / Wojciech Pawlak (MOS Wola)
2. Jakub Krzemiński (MOS Wola - TS KOSET Grudziądz) / Szymon Pietraszek (Gwardia Wrocław)
3. Adrian Kita / Jan Frączyk (MOS Wola)
4. Dawid Walenciak / Dawid Borkowski (MOS Wola)
5. Daniel Chodorowski / Kajetan Stojek (MOS Wola)
6. Jakub Satkiewicz / Franciszek Barański (MOS Wola)
7. Antoni Wilczewski / Bartosz Tober (MOS Wola)
8. Paweł Bąk / Kamil Zajkowski (MOS Wola)
9. Adam Gontarz / Maksym Kusy (MOS Wola)
10. Hubert Grzymała / Piotr Kuliński (MOS Wola)
11. Adrian Rudnicki / Jakub Barnaś (MOS Wola)
12. Hubert Skulimowski / Mikołaj Malinowski (MOS Wola)

W sobotę odbyły się eliminacje w których awans do najlepszej ósemki uzyskały 3 nasze pary. W niedziele nasi zawodnicy po bardzo dobrej grze wywalczyli złoty i srebrny medal w Mistrzostwach Mazowsza. W Mistrzostwach Warszawy wywalczyliśmy złoty, srebrny i brązowy medal. Gratulacje dla wszystkich zawodników za udział w turnieju i dobrą zabawę!!

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza:
1 miejsce: Jakub Krzemiński (MOS Wola - TS KOSET Grudziądz) / Szymon Pietraszek (Gwardia Wrocław) - awans do finału MP
2 miejsce : Gabriel Cieślik / Wojciech Pawlak (MOS Wola Warszawa) - awans do półfinału MP
3 miejsce: Sokołowski/Pałaś (Wołomin) - awans do półfinału MP
4 miejsce: Daniel Chodorowski/ Kajetan Stojek (MOS Wola Warszawa)

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Warszawy:
2 miejsce : Gabriel Cieślik / Wojciech Pawlak (MOS Wola Warszawa)
3 miejsce: Daniel Chodorowski/ Kajetan Stojek (MOS Wola Warszawa)

Za przygotowania zespołów do finałów Mistrzostw Mazowsza odpowiadali trenerzy: Damian Włoch, Łukasz Drzewiecki, Mateusz Behr, Damian Kostrzewa(SMS Spała)