Znamy pierwszych zwycięzców Mistrzostw Mazowsza Kadetów.

Rogalińska ponownie wypełniona atmosferą rywalizacji. Powodem są Mistrzostwa Mazowsza Kadetów, których organizatorem jest UMKS MOS WOLA i MOS nr 6. Cztery najlepsze zespoły kadetów województwa mazowieckiego rozpoczęły rywalizację o tytuł Mistrzów Mazowsza. Wśród elity siatkarskiej Mazowsza znaleźli się : UMKS MOS WOLA Warszawa, KS METRO Warszawa, pokonało UKS MKS MDK Warszawa oraz RCS Czarni Radom.

Kadeci MOS WOLA w swoim pierwszym spotkaniu Mistrzostw Mazowsza pokonują w trzech setach zespół RCS Czarni Radom. Spektaklowi towarzyszyły emocje na najwyższym poziomie. Poziom gry bardzo wysoki, wiele niesamowitych akcji na siatce i w polu gry. Przebieg dwóch pierwszych  setów spotkania MOS WOLA z Czarnymi Radom podobny – wyrównana gra do połowy setów, po czym odpalała niebieska lokomotywa i odskakuje na kilka punktów rywalom.
W trzeciej partii rywale mieli szansę na zdobycie seta, ale skuteczna gra w końcówce i błędy własne Czarnych przypieczętowały pierwsze zwycięstwo Niebieskiej Armii w tegorocznych Mistrzostwach Mazowsza.

Turniej wojewódzki wzbudził zainteresowanie przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Obydwa mecze dzisiejszego dnia obserwowali:
Ryszard Czarnecki – V-ce prezes ds. międzynarodowych w PZPS,
Jarosław Miałkowski – v-ce prezes ds.organizacyjno – finansowych,
Janusz Uznański – dyrektor pionu komunikacji I PR.

Niespodzianką dla zawodników dzisiejszego dnia było wręczenie pamiątkowych nagród rzeczowych przez naszych gości .
Przypomnijmy: w pierwszym spotkaniu dzisiejszego dnia KS METRO Warszawa pokonało UKS MKS MDK Warszawa 3-1 (25:14, 25:16, 22:25, 25:14), natomiast w drugim pojedynku
UMKS MOS WOLA Warszawa – RCS Czarni Radom – 3-0 (25:20, 25:21, 26:24)
MVP meczu został Stanisław Chaciński

Skład zespołu MOS WOLA: Nowik A., Pawlak W., Lizińczyk J., Kuliński P., Chaciński S., Budzyń D., Tomaszewski T., Taczała M., Weber B., Miecznikowski M., Skrzydło I., Wrzosek M., Żabicki O.(L), Kamiński K.(L),