Kadeci MOS Wola z kompletem punktów w meczu z Metrem Warszawa

W sobotnie popołudnie kadeci na własnym parkiecie pokonali KS Metro Warszawa 3:1 (25:16, 25:17, 22:25, 25:23). Po dwóch, dość łatwo wygranych setach, wolscy siatkarze musieli trochę się „zmęczyć”, aby zdobyć komplet punktów. Podopieczni Tomasza Kellera stanęli na wysokości zadania i mimo porażki w trzecim secie zdołali zainkasować trzy punkty!

Trener Tomasz Keller podsumował mecz: "W poniedziałek 3:0 z MDKiem na wyjezdzie. Dzisiaj 3:1 z Metrem. Mimo uzyskanego dobrego wyniku na Polnej z samej gry nie do końca byłem zadowolony, a wszystko przez sporą liczbę błędów własnych, co pozwalało przeciwnikom wierzyć, że mają szanse przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz ponad to niestety nie stał na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o mecz z Metrem to na Rogalińskiej mogliśmy oglądać kawałek dobrej siatkówki. Po tym meczu, mimo że straciliśmy seta u siebie, to jestem zdecydowanie bardziej zadowolony z postawy drużyny, waleczności i mądrości w grze. Sporo elementów nad, którymi pracowaliśmy zaczęło nieźle działać. W pełnym składzie trenujemy w zasadzie od trzech tygodni, gdyż wcześniej regularnie brakowało nam nawet 6-7 zawodników, co po takim meczu jak dzisiaj jest niezłą wróżbą na dalszą część sezonu."

MOS Wola I Warszawa - KS Metro I Warszawa 3:1 (25:16, 25:17, 22:25, 25:23)

Skład MOS Wola: Lizińczyk, Chaciński, Krzemiński, Budzyń (kapitan), Kobyliński, Kuliński, Taczała, Wrzosek, Skrzydło, Weber, Miecznikowski, Wójcik, Kuchta (libero), Gołębiewski (libero)