Międzynarodowy Turniej WOLA CUP - kat. czwórki chłopięce- program gier.
Już w najbliższy weekend, piątek- sobota- niedziela, od 29.11 do 1.12. ponownie wielkie granie niewielkich siatkarzy. 16 zespołów z całej Polski oraz VC Dresden, Berliner TSC, Hotvolleys Wien - to zapowiedź dużych emocji w wykonaniu siatkarzy wchodzących w świat siatkówki. Uczestnicy turnieju: UMKS MOS Wola I, UMKS MOS Wola II, Hotvolleys Wien, Berliner TSC, VC Dresden, PSP 11 Kędzierzyn-Koźle, MKS Bzura Ozorków, KS Wifama Łódź, UKS Piast Krotoszyn, Exact Systems M-Vol
PROGRAM GIER
33. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WOLA CUP 2019
MINISIATKÓWKA CHŁOPCY – CZWÓRKI, rocznik 2007 i młodsi
Grupa A |
Grupa B |
Grupa C |
Grupa D |
1. UMKS MOS Wola II |
1. UMKS MOS Wola I |
1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle |
1. MKS Bzura Ozorków |
2. KS Wifama Łódź |
2. Exact Systems M-Volley Norwid Częstochowa |
2. UKS Trójka Kobyłka |
2. SMS Sparta AGH Kraków |
3. UMKS Gwardia Legionowo |
3. UKS Piątka Wołomin |
3. UKS Koszałek Opałek Węgorzewo |
3. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza |
4. VC Dresden |
4. Berliner TSC
|
4. Hotvolleys Wien |
4. UKS Piast Krotoszyn |
PIĄTEK 29.11.2019 |
||
Sektor 1 |
Sektor 2 |
Sektor 3 |
16:00 (1) UMKS MOS Wola II – UMKS Gwardia Legionowo |
(2) SMS Sparta AGH Kraków – A. S. Tomasza Wójtowicza |
(3) M-Volley Norwid Częstochowa – UKS Piątka Wołomin |
17:00 (4) PSP 11 Kędzierzyn Koźle – UKS Trójka Kobyłka |
(5) UMKS MOS Wola I – UKS Piątka Wołomin |
(6) A. S. Tomasza Wójtowicza – UKS Piast Krotoszyn |
18:00(7) VC Dresden – |
(8) M-Volley Norwid Częstochowa - Berliner TSC |
(9) Koszałek Opałek Węgorzewo – Hotvolleys Wien |
SOBOTA 30.11.2019 |
||
9:00 (10) PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – Koszałek Opałek Węgorzewo |
(11) UKS Trójka Kobyłka – Hotvolleys Wien |
(12) MKS Bzura Ozorków – SMS Sparta AGH Kraków |
UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU GODZINA 10.00 |
||
10:30 (13) KS Wifama Łódź - |
(14) UMKS MOS WOLA I – Berliner TSC |
(15) MKS Bzura Ozorków – UKS Piast Krotoszyn |
11:30 (16) UMKS MOS Wola II – KS Wifama Łódź |
(17) VC Dresden – UMKS Gwardia Legionowo |
(18) UKS Trójka Kobyłka – Koszałek Opałek Węgorzewo |
12:30 (19) PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – Hotvolleys Wien |
(20) UMKS MOS Wola I – M-Volley Norwid Częstochowa |
(21) MKS Bzura Ozorków – A. S. Tomasza Wójtowicza |
13:30 (22) UMKS Gwardia Legionowo – KS Wifama Łódź |
(23) UKS Piast Krotoszyn – SMS Sparta AGH Kraków |
(24) UKS Piątka Wołomin – Berliner TSC |
PRZERWA OBIADOWA |
||
ĆWIERĆFINAŁY |
||
15:30 (25) A1 –D2 |
(26) B1- C2 |
(27) B2 –C1 |
16:30 (28) A2 – D1 |
(29) A3 –D4 |
(30) B3 – C4 |
17:30 (31) A4 – D3 |
(32) B4 – C3 |
|
NIEDZIELA 1.12.2019 |
||
9:00 (33) P29 – P30 |
(34) P.31 – P.32 |
(35) W.29 – W.30 |
10:00 (36) W.31 –W.32 |
(37) P.25 – P.26 |
(38) P.27 – P.28 |
11:00(39) W.27 – W.28 |
(40) W.25 –W.26 |
(41) o miejsce 15 (P.33 – P.44) |
12:00(42) o miejsce 13 |
(43) o miejsce 11 (P.35 – P.36) |
(44) o miejsce 9 (W.35 – W.36) |
13:00(45) o miejsce 7 (P.37 – P.38) |
(46) o miejsce 5 (W.37 – W.38) |
(47) o miejsce 3 (P.39 – P.40) |
(48) 14:00 – finał o I miejsce (W.39 -W.40
ok. 15:00 zakończenie, wręczenie nagród
Regulamin turnieju:
-
Miejsce rozegrania turnieju: Hala Sportowa Koło OSiR Wola, ul. Obozowa 60 Warszawa.
-
Uczestniczą chłopcy rocznik 2007 i młodsi, zespoły czwórkowe + 2 rezerwowych. W turnieju gra 16 drużyn.
-
Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, do 25 punktów z zachowaniem przewagi 2 punktów i ewentualnie tie-break do 15 punktów, również z zachowaniem przewagi. System każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca 9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
-
W ćwierćfinale drużyny z miejsc 1 i 2 rozegrają krzyże o wejście do najlepszej czwórki (szczegóły w harmonogramie gier), a z miejsc 3 i 4 analogicznym systemem o grę o miejsca 9-12.
-
Zwycięzcy grają półfinały o miejsce w finale, przegrani grają w „małym” finale o 3 miejsce itd. w dalszej części drabinki pucharowej.
-
Obowiązują przepisy PZPS dotyczące minisiatkówki (rotacja zawodników, zawodnik zagrywający, itd.),
wys. siatki – 2,24 m. -
Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
-
Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju.
Zapraszamy do kibicowania !!!