W siostrzanym pojedynku w ramach Mazowieckiej I ligi juniorek wygrywa doświadczenie.

Bez zaskoczenia w hali MOS WOLA przy ul. Rogalińskiej. Podopieczne trenera Lizińczyka pokonują 3-1 młodsze koleżanki grające w lidze juniorskiej. UMKS MOS WOLA I - UMKS MOS WOLA II - 3-1 ( 25:12, 23:25, 25:11, 25:14)

W pierwszym secie pierwszy zespół MOSu odkrył słabe punkty podopiecznych trenera Patriaka. Kłopoty z przyjęciem piłki młodszego zespołu wobec silnej zagrywki i ataku szybko ustaliły wynik 14-4. W drugiej połowie seta było nieco lepiej, siatkarki zakończyły seta 25-12.

W drugiej odsłonie byliśmy świadkami wyrównanej gry obu zespołów. W młodszym zespole odezwał się zew walki i pokonanie starszych koleżanek (23-25) było nie lada niespodzianką. Set trzeci to gra jednostronna pierwszego zespołu. Ponownie złe przyjęcie po zagrywce MOS I (25-11)

Młodsze siatkarki nie zawalczyły w ostatniej czwartej odsłonie. Ofensywna gra starszego zespołu ostatecznie po 82 minutach zakończyła spotkanie z wynikiem (25-14) w czwartym secie i 3-1 w całym meczu.

Skład zespołu MOS WOLA I: Kamińska K., Postek S., Mazurek K., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Kwiatkowska E., Sowińska O., Połosak W., Kruszewska M.,

Trenerzy: Filipowicz P., Lizińczyk S.

///

Skład zespołu MOS WOLAII : Krupińska M., Czarnocka Z., Malec A., Rostkowska J., Butryn M., Trzpioła Z., Bułańska D., Grodzicka N., Kraszewska W., Gawęda J., Malinowska P.

Trener : Patriak Janusz