Problemy naszego drugiego zespołu juniorów jedynie w pierwszym secie

Podopieczni trenera Nowika, podejmowali dziś w II lidze juniorów na własnym parkiecie zespół LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (18:25, 25:13, 25:22, 25:15)

Początek pierwszego seta układał się po myśli gospodarzy, jednak goście wcale nie zamierzali się poddawać i po chwili to oni wyszli na prowadzenie. Zawdzięczali to silnej, skutecznej zagrywce oraz licznym błędom w ataku naszej drużyny, którzy - jakby zdekoncentrowani rozpoczęli pierwszą partię ostatecznie przegrywając do 18.

Na szczęście porażka podziałała orzeźwiająco na juniorów MOSu. W kolejnych setach spisywali się zdecydowanie lepiej w każdym elemencie, zwłaszcza w serwisie i grze na siatce. Natomiast zagrywki przeciwników coraz częściej lądowały poza boiskiem albo były na tyle słabe, że spokojnie je odbieraliśmy. Scenariusz każdej z partii wyglądał podobnie. Juniorzy MOSu rozpędzali się z każdą minutą i uzyskiwali kilkupunktowe prowadzenie, które później jeszcze rozbudowywali. Dzięki temu wygrywamy odpowiednio do 13, 22, 15 i cały mecz 3:1.

Mazowiecka II Liga Juniorów: MOS Wola II Warszawa - LKS Wrzos Międzyborów 3:1 (18:25, 25:20, 25:22, 25:15)

Skład MOS Wola: Biernacki M., Szaniawski M., Brysiak., Czyżak., Pawełas., Kielak M., Kurowski J., Marcinkiewicz R., Melaniuk F., Dąbrowski D., (libero)