UMKS MOS WOLA I zwycięskim zespołem dwudniowego ogólnopolskiego turnieju Młodziczek o Puchar Dyrektorów MOS 6 i SP 388.
Dzisiejszy dzień wyłonił klasyfikację turniejową młodziczek 2005 i młodsze. W dwudniowym turnieju zaproszone zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry. Dla wszystkich uczestników oraz trenerów turniej był papierkiem lakmusowym stopnia przygotowania do sezonu 2019-2020.
Podziękowania należą się organizatorom ( MOS WOLA nr 6) za wzorowe przygotowanie turnieju; rodzicom – bez których jak zwykle nic by się tak dobrze nie udało, sędziom – tym kwalifikowanym jak również dziewczętom rocznika 2007, które czuwały nad protokołami i wynikami każdego spotkania; ratownikom medycznym , którzy swoją obecnością odstraszali wszelkie kontuzje; kibicom siatkówki żeńskiej, którzy licznie i pięknie dopingowali wszystkie drużyny; trenerom i zawodniczkom, za piękny siatkarski dwudniowy spektakl.
Naszą sportową imprezę uświetnili : Wojciech Bartnik – radny dzielnicy Wola oraz Adam Nowik – koordynator regionalny S.O.S.
Przedstawiamy klasyfikację końcową Ogólnopolskiego Turnieju Młodziczek o Puchar Dyrektorów MOS nr 6 i SP 388:
I miejsce – UMKS MOS WOLA Warszawa I
II miejsce – Volley 34 Łódź
III miejsce – KS METRO I
IV miejsce – Lider Konstantynów Łódzki
V miejsce – MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki
VI miejsce – Radomka Radom
VII miejsce – Kadra Polski 2007
VIII miejsce – LUKS Wilczek Wilkowo
IX miejsce – UMKS MOS WOLA II
X miejsce – Avia Świdnik
XI miejsce – KS METRO II
XII miejsce – Promień Żory
Najlepsze zawodniczki zespołów:
UMKS MOS WOLA Warszawa I - Natalia Niedzińska
Volley 34 Łódź - Zofia Skowrońska
KS METRO I - Emilia Grabwska
Lider Konstantynów Łódzki - Anna Wojtczak
MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki - Natalia Mojsiewicz
Radomka Radom - Julia Podsiadło
Kadra Polski 2007 - Dominika Kasińska
LUKS Wilczek Wilkowo - Kinga Golińska
UMKS MOS WOLA II - Maja Daca
Avia Świdnik - Iga Barczewska
KS METRO II - Dominika Żukowska
Promień Żory - Aleksandra Karnowska
MVP turnieju - Patrycja Kabala
Najlepsza przyjmująca - Zosia Sobauty
Najlepsza rozgrywająca - Zuzanna Kuśmierczyk
Najlepsza atakująca - Aleksandra Bazga
Najlepsza blokująca - Zuzanna Ciupak
Najlepsza broniąca - Michalina Grabarczyk
Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i do zobaczenia na siatkarskim szlaku.
Zapraszamy do galerii zmagań turniejowych:
https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=2636278666431012