Harmonogram treningów siatkarzy i siatkarek od 2.09.2019 do 7.09.2019
Poniżej przedstawiamy tymczasowy terminarz treningów obowiązujący w najbliższym tygodniu dla sekcji męskiej i żeńskiej. Zajęcia odbywać się będą w MOS nr 6 ul. Rogalińska oraz SP 388, ul. Deotymy 25/33. Serdecznie zapraszamy !!!
TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MĘSKIEJ W OKRESIE OD 2.09 – 7.09.2019
SEKCJA MĘSKA
II Liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek 19.30-21.00 MOS, ul.Rogalińska
Czwartek 19.30-21.00 MOS ul. Rogalińska
Piątek 19.30-21.00 MOS, ul.Rogalińska
Junior I A.Nowik
Wtorek 19.30-21.00 MOS ul.Rogalińska
Środa 19.30-21.00 MOS ul. Rogalińska
Junior II A.Nowik
Wtorek 19.30- 21.00 MOS ul.Rogalińska
Środa 19.30-21.00 MOS ul. Rogalińska
Kadet I M.Jackowicz
Wtorek 18.00-19.30 MOS ul.Rogalińska
Środa 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy
Czwartek 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy
Siłownia
Wtorek 19.30-21.00 MOS ul.Rogalińska
Kadet II T.Keller
Poniedziałek 18.00-19.30 MOS, ul.Rogalińska
Wtorek 16.30 – 18.00 MOS ul.Rogalińska
Środa 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy
Kadet III Szumowski
Wtorek 16.30 – 18.00 SP388, ul. Deotymy
Piątek 16.30-18.00 MOS, ul.Rogalińska
Młodzik I K. Nassalski
Poniedziałek 18.00-19.30 SP388 Deotymy
Środa 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Młodzik II D.Włoch
Wtorek 16.30-18.00 SP388, u.Deotymy
Czwartek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Gr. średnio-zaawansowana Starsza M.Raba
Czwartek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Piątek 18.00- 19.30 SP388, ul. Deotymy
Gr. średnio-zaawansowana Młodsza M.Raba
Wtorek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Czwartek 16.30 – 18.00 SP388, ul. Deotymy
Mini 2007 Behr
Piątek 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy
Sobota 9.30-11.00 MOS, ul.Deotymy
Mini 2008 Szumowski
Wtorek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Czwartek 16.30 – 18.00 SP388, ul. Deotymy
Mini 2009 i młodsi M.Raba
Wtorek 15.00-16.30 MOS ul.Rogalińska
Środa 15.00-16.30 MOS ul. Rogalińska
SEKCJA ŻEŃSKA
Juniorka I S.Lizińczyk
Poniedziałek 16.30 – 18.00 SP 388 Deotymy
Środa 16.30-18.00 MOS ul. Rogalińska
Czwartek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Kadetka I J.Patriak
Czwartek 19.30-21.00 MOS ul. Rogalińska
Młodziczka I K.Miecznikowski
Poniedziałek 16.30- 18.00 MOS ul. Rogalińska
Środa 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Piątek 18.00-19.30 MOS, ul.Rogalińska
Młodziczka II R.Krukowski
Poniedziałek 14.30- 16.30 MOS ul. Rogalińska
Środa 18.00-19.30 MOS ul. Rogalińska
Czwartek 18.00-19.30 MOS ul. Rogalińska
Mini 2007 A.Kibitlewska
Czwartek 16.30-18.00 MOS ul. Rogalińska
Piątek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Mini 2008 K.Kowalska
Wtorek 18.00-19.30 SP388, ul. Deotymy
Czwartek 16.30-18.00 MOS ul. Rogalińska
Piątek 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy
Mini 2009 i młodsze M.Dzido
Wtorek 15.00-16.30 MOS ul. Rogalińska
Środa 15.00-16.30 MOS ul. Rogalińska
Piątek 16.30-18.00 SP388, ul. Deotymy