UMKS MOS Wola Warszawa piątą i siódmą drużyną w Polsce w minisiatkówce w sezonie 2018/2019.

Gorąco, niezwykle gorąco ...a to za sprawą finałowego turnieju minisiatkówki Kinder+Sport w Zabrzu. Długo będą wspominać ten turniej nasi siatkarze. Walka do ostatnich minut o jak najlepszy wynik i miejsce.

Zespół czwórek chłopców zajął 5. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport.
W pierwszym dzisiejszym meczu chłopcom przyszło się mierzyć z zespołem SKPS Dunajec Nowy Sącz. Pewne zwycięstwo 2:0 (15:12, 15:10) pozwoliło nam zagrać o 5. miejsce z zespołem UKS Jasieniak Gdańsk. Tu również chłopcy nie dali szans przeciwnikom i wynikiem 2:0 (15:11, 15:8) postawili kropkę nad i.
   Zespół trójek chłopców uplasował się na 7. miejscu. Po intensywnym meczu z zespołem MKS Bzura Ozorków chłopcy ulegli 1:2 (15:13, 5:15, 7:11) i przyszło im mierzyć się w meczu o 7 miejsce, gdzie ponownie spotkali swoich rywalu z drugiej rundy - KS Stal Grudziądz. Po kiepskim pierwszym secie, chłopcy w drugim dali z siebie wszystko i wyrównali na 1:1. Tie break to już walka punkt za punkt na przewagi. Końcówkę wytrzymali nasi zawodnicy i wygrali cały mecz 2:1 (9:15, 15:9, 15:13).
   Chłopcy z czwórek tym turniejem kończą swoją przygodę z minisiatkówką. W przyszłym roku będą walczyć jako młodzicy już w zespołach sześcioosobowych.
Chłopcy z trójek już zadeklarowali, że w przyszłym roku chcą wrócić w czwórkach do Zabrza.