Aktualności

17.06.2019

Udany występ Młodziczek MOS WOLA w Mistrzostwach Mazowsza i Warszawy w plażówce.

W dniu 16.06 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza Młodziczek w piłce plażowej na warszawskim Ursynowie.

Już od godziny 9 nasze dziewczęta rozpoczęły zmagania na piachu.

Para Kasia Mazurek/Ola Filip (wypożyczona z KS Metro) rozpoczęła od wygranej 2:0 z Dośpiał/Krzemińska (GLKS Nadarzyn). W kolejnym spotkaniu dziewczęta uległy 0:2 zespołowi Kielak/Stachlewska (UKS Beta Błonie). Złą passę przełamały pokonując 2:0 dwójkę Kott/Bartosz (MUKS Krótka Mysiadło). O grę w finale rywalizowały z tegorocznymi złotymi medalistkami GLKSu Nadarzyn- Wrońska/Brzeczkowska. Po ciężkiej i wyrównanej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla rywalek. Ostatni mecz rozegrały z siostrami Podsiadło (Radomka Radom) gładko wygrywając 2:0 i tym samym kończąc turniej na 3 miejscu Mistrzostw Mazowsza i stając na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Warszawy.

Zespół w składzie Zuzia Trzpioła/Alicja Rączka po walce uległy 1:2 z parą Kielak/Stachlewska (UKS Beta Błonie). Drugi również widowiskowy mecz skończył się wynikiem 2:1 dla rywalek klubu GLKS Nadarzyn- Dośpiał/Krzemińska. Dziewczęta uplasowały się na 7 miejscu Mistrzostw Mazowsza oraz 2 w Mistrzostwach Warszawy.

Ostatnia zakwalifikowana do 8 para Patrycja Kabala/Natalia Niedzińska rozpoczęły od porażki 0:2 z dziewczętami GLKS Nadarzyn- Wrońska/Brzeczkowska. W kolejnym spotkaniu znowu przeciwniczki w składzie Kott/Batrosz (MUKS Krótka Mysiadło) okazały się lepsze pokonując Mosianki 2:0, skutkiem czego zespół Kabala/Niedzińska skończył turniej na 8 miejscu Mistrzostw Mazowsza i 3 Mistrzostw Warszawy.

Klasyfikacja końcowa MMM:
1 miejsce- Wrońska/Brzeczkowska (GLKS Nadarzyn)
2 miejsce- Kielak/Stachlewska (UKS Beta Błonie)
3 miejsce- Mazurek/Filip (MOS Wola/KS Metro)
4 miejsce- Podsiadło/Podsiadło (Radomka Radom)
5 miejsce- Kott/Bartosz (MUKS Krótka Mysiadło)
6 miejsce- Dośpiał/Krzemińska (GLKS Nadarzyn)
7 miejsce- Trzpioła/Rączka (MOS Wola)
8 miejsce- Kabala/Niedzińska (MOS Wola)

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy