Podwójne zwycięstwo kadetek MOS WOLA w dwumeczu play-off

Podopieczne trenera Lizińczyka w dniach 23-24.01.2019 r. rozegrały dwumecz z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W dniu wczorajszym nasze kadetki pokonały rywalki na ich terenie 3-0. W dniu dzisiejszym potwierdziły bezapelacyjną przewagę nad zespołem z Nowego Dworu Mazowieckiego wygrywając ponownie 3-0.

Rywalki z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki nie stanowiły dużego wyzwania dla naszych kadetek. Można powiedzieć, że podwójna wygrana nie zaskoczyła naszego zespołu ani kibiców MOS WOLA. Pierwszy set nasze kadetki wygrywają do 10.  Mało wymagający przeciwnik wprowadził rozluźnienie w naszym zespole i drugiego seta rozpoczynamy od prowadzenia rywalek 2-5. Set sam nie może się wygrać, więc nasze kadetki zmuszone były do wyrównania (5-5) kończąc ostatenie seta na wyniku 25:13. Trzeci set to ponownie przewaga w grze naszych dziewcząt , które powtórzyły wynik z drugiego seta 25_13 , a cały set wygrały 3-0.

Skład zespołu MOS WOLA : Krupińska M., Wydmańska J., Mazurek K., Kaczmarzyk M., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Baran K., Kabala J., Rozwadowska M., Kwiatkowska E., Lipka W., Dygdoń Z. (L), Butryn M.(L).

Trener: Lizińczyk S.

Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (20:25, 17:25, 15:25).

UMKS MOS Wola Warszawa - Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25_10, 25:13, 25:13)