Niesamowity thriller i stracona szansa juniorów MOS II

Podopieczni trenera Raby przegrywają bardzo ważny mecz z KPS Siedlce i niestety spadają do II ligi juniorów.

Obie ekipy w hali MOS Wola zafundowały kibicom niezwykle zacięty i emocjonujący pojedynek. Przyjezdni potrzebowali dwóch setów, by wygrać całą rywalizację i swój cel zrealizowali.

Początek pierwszej partii bez historii, bowiem podopieczni trenera Raby zupełnie nie radzili sobie z wyprowadzeniem pierwszej akcji i to przyjezdni seriami zdobywali punkty, bardzo łatwo uzyskując przewagę. W końcówce dużo lepsza gra naszej drużyny, jednak to już było za późno. Siedlce wygrywają 25:22.

Prawdziwa wojna rozgorzała w drugiej i trzeciej odsłonie. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, na tablicy często pojawiał się wynik remisowy, a wszystko rozgrywało się w końcówkach. Przy decydujących piłkach ręka nie zadrżała naszym skrzydłowym i to nasi juniorzy wygrywają obie partie 25:23, obejmując prowadzenie w setach 2:1

Niestety czwartą partię lepiej rozpoczęli przeciwnicy. Uzyskali przewagę od początku, którą spokojnie doprowadzili do końca. Wygrywając 25:15 zapewnili sobie awans do I ligi.

Ostatni set po prostu zostały rozegrany, bo dało się odczuć upływ napięcia i temperatury. Nasi juniorzy wygrali 15:6 i cały mecz 3:2.

MOS Wola II Warszawa - KPS Siedlce 3:2 (22:25, 25:23, 25:23, 15:25, 15:6)