Aktualności

Szybkie zwycięstwo kadetek MOS II z Nadarzynem

Mazowiecka II Liga kadetek: MOS Wola II Warszawa - GLKS Nadarzyn 3:0 (25:12, 25:14, 26:24)

Pierwsze dwa sety to bardzo dobra gra naszych zawodniczek. Od początku uzyskujemy przewagę, gramy bardzo dobrze w ataku, natomiast przeciwniczki popełniają bardzo dużo błędów własnych. Dzięki temu podopieczne trener Miecznikowskiego pewnie wygrały sety odpowiednio do 12 i 14.

Jeszcze w trzecim secie przeciwniczki z Nadarzyna podjęły walkę, szczególnie w końcówce, ale nie przeszkodziły naszym zawodniczkom w trzysetowym zwycięstwie. Trener Miecznikowski był zmuszony wziąć czas, bo Nadarzyn zmniejszył przewagę wychodząc na jednopunktowe prowadzenie (22:23). Na więcej jednak nie było ich stać i w końcówce odnosimy zwycięstwo do 24 i cały mecz 3:0.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z meczu.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy