Aktualności

07.09.2018

Siatkarze MOS Wola zagrają w VII Memoriale Krzysztofa Kowalczyka

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola w sobotę i niedzielę zagra w VII Memoriale Krzysztofa Kowalczyka, który organizuje klub AZS Uniwersytet Warszawski w hali przy ul. Banacha 2a. Wystartują cztery drużyny II ligi.

  • Krzysztof Kowalczyk
    Krzysztof Kowalczyk
  • Tramwaje Warszawskie - sponsor główny naszej drużyny w II lidze
    Tramwaje Warszawskie - sponsor główny naszej drużyny w II lidze
  • Miasto Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
    Miasto Warszawa wspomaga naszych siatkarzy

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola w sobotę i niedzielę zagra w VII Memoriale Krzysztofa Kowalczyka, który organizuje klub AZS Uniwersytet Warszawski w hali przy ul. Banacha 2a. Wystartują cztery drużyny II ligi.

Krzysztof Kowalczyk (1968-2010) – polski siatkarz, trener drużyny siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Sprawował również funkcję menedżera i szefa banku informacji w reprezentacji Polski w siatkówce. Krzysztof Kowalczyk był członkiem założycielem naszego UMKS MOS Wola w 2002 roku.


Nasi siatkarze zagrają kolejno:
w sobotę, 8 września
o godz.11,00 MOS Wola - Czołg AZS UW
o godz. 17,00 MOS Wola - AZS II Olsztyn
w niedzielę 9 września
o godz. 10,00 MOS Wola - KS Metro

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy