Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów w piłce plażowej
15-17 czerwca wyłoniono najlepsze pary w piłce plażowej Kadetek i Kadetów. Kadetki wywalczyły 6 miejsce, natomiast kadeci stanęli na podium zajmując trzecie miejsce. Sezon tegoroczny jest wyjątkowo słoneczny i upalny , co podgrzewa temperaturę na boiskach przy ul. Koncertowej
Klasyfikacja końcowa:
Kadetki:
1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)
2. Aleksandra Jedut / Agata Lesiak (UKS Atena Warszawa / KS Metro Warszawa)
3. Magdalena Rogalska / Julia Gliwa (LTS Legionovia Legionowo)
4. Alicja Dąbrowska / Maja Nowakowska (UKS Atena Warszawa)
5. Kinga Wrońska / Julia Głodek (GLKS Nadarzyn)
6. Zuzanna Dygdoń / Julia Wydmańska (UMKS MOS Wola Warszawa)
7-8. Wiktoria Kołakowska / Aleksandra Pająkowska (Astoria Piaseczno / UMKS MOS Wola)
7-8. Maria Butryn / Zuzanna Czarnocka (UMKS MOS Wola Warszawa)
9. Wioleta Śpiewak / Julia Szwed (UKS Esperanto Warszawa)
10.Martyna Leoniak / Martyna Terlikowska (UKS Atena Warszawa)
11-14. Klaudia Lendzioszek / Alicja Lendzioszek (OTPS Nike Ostrołęka)
11-14. Małgorzata Cybulska / Aleksandra Janus (UKS Esperanto Warszawa)
11-14. Urszula Stępień / Alicja Leśniak (UKS SMS Warszawa)
11-14. Gabriela Dębowska / Joanna Polski (GLKS Nadarzyn)
15-18. Barbara Latos / Aniela Kolibowska (MUKS Krótka 1 Mysiadło)
15-18. Aleksandra Czaplicka / Wiktoria Kurek (UKS Atena Warszawa)
15-18. Weronika Ciupa / Emilia Klimczuk (UKS Esperanto Warszawa)
15-18. Wiktoria Muther / Wiktoria Górzyńska (UKS Atena Warszawa / MUKS Volley Płock)
19-26. Natalia Dobroczek / Kinga Szymczak (SKS Konstancin Jeziorna)
19-26. Lena Gos / Maria Ostrowska (Astoria Piaseczno)
19-26. Maja Bańkowska / Julia Maryniarczyk (UKS SMS Warszawa)
19-26. Patrycja Malinowska / Emilia Kaczmarzyk (UMKS MOS Wola Warszawa)
19-26. Aleksandra Kaźmierczak / Maja Namaczyńska (UKS Esperanto / KS Metro)
19-26. Hanna Makulińska / Oliwia Piwowarczyk (UKS Esperanto Warszawa)
19-26. Olga Skorupa / Agnieszka Kruczek (SKS Konstancin Jeziorna)
19-26. Klaudia Załeska / Maja Grudziądz (UKS Esperanto Warszawa)
27. Martyna Madalińska / Kornatowska Aleksandra (SKS Bluesoft Mazovia / UKS Plas)
Kadeci:
1. Jakub Rylski / Michał Januszewski (KS Metro Warszawa)
2. Jakub Norek / Oskar Kutyba (Tempo Przysucha)
3. Michał Kulesza / Piotr Szlęzak (UMKS MOS Wola Warszawa)
4. Adam Jusiński / Kacper Rybarczyk (KS Metro Warszawa)
5. Kamil Kryszczuk / Piotr Krzyżanowski (KPS Siedlce / MMKS Mińsk Mazowiecki)
6. Tomasz Mentecki / Jakub Wąsik (UKS Plas Warszawa)
7-8. Mikołaj Grzegrzółka / Łukasz Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)
7-8. Bartosz Gomułka / Szymon Wojciechowski (UMKS MOS Wola / MKS Avia Świdnik)
9. Sebastian Olszewski / Jakub Mieczkowski (MKS MDK Warszawa)
10-13. Emil Bojarski / Maciej Pieńkowski (UKS Plas Warszawa)
10-13. Tymoteusz Kapitan / Jakub Wrochna (SKS Konstancin Jeziorna)
10-13. Michał Biernacki / Daniel Trzciński (UKS Plas Warszawa)
10-13. Maciej Marchewka / Maciej Pszczoła (MKS MDK Warszawa)
14-17. Adrian Wardaszka / Robert Urmanowski (MUKS Huragan Wołomin)
14-17. Joachim Białas / Kacper Łojek (Astoria Piaseczno)
14-17. Jakub Wilewski / Hubert Arczewski (MKS MDK Warszawa)
14-17. Filip Sitkowski / Mikołaj Łupiński (KPS Siedlce)
18-23.Przemysław Mączka / Jakub Woźniak (MKS MDK Warszawa)
18-23. Konrad Wróblewski / Piotr Prekurat (KPS Siedlce)
18-23. Antoni Kwaczek / Jakub Szporka (MKS MDK Warszawa)
18-23. Bartosz Rubin / Kacper Kulesza (UMKS MOS Wola Warszawa)
18-23. Mikołaj Mnich / Kacper Zamościński (UKS Plas Warszawa)
18-23. Filip Gomułka / Piotr Podniesiński (UKS Plas Warszawa)
18-23. Bartek Gołębiewski / Maciej Skierski (UKS Plas Warszawa)
Galeria zdjęć : http://thisisvolleyball.com/index.php?view=category&catid=373