Aktualności

19.01.2018

Zmiana zimowego zgrupowania w Żyrardowie.

Kończy się tygodniowe zgrupowanie najmłodszych roczników minisiatkarzy MOS-u Wola w Żyrardowie. Program obozu był bogaty i urozmaicony,

oprócz specjalistycznych zajęć sportowych na hali, tradycyjnego turnieju o Nagrodę dyrektora MOS i sprawdzianów umiejętności siatkarskich był również czas na rekreację i relaks. Zajęcia na basenie, kręgielnia, gry planszowe i playstation, prezentacje multimedialne i analizy meczowe stanowiły urozmaicenie codziennych treningów.

Po tygodniu efektywnej pracy, teraz zasłużony drugi tydzień ferii zimowych dla minisiatkarzy, ale już odpoczynkowy, bez siatkówki, z rodzinami, wśród znajomych i przyjaciół.

W niedzielę 21.01.2018 r. ok godz. 16.30 na ulicę Rogalińską 2 wracają chłopcy roczników 2005 - 2006. Tego samego dnia tygodniowy obóz, też w Żyrardowie rozpoczynają kolejne grupy, tym razem z trenerem Damianem Włochem i Mateuszem Behrem wyjeżdża druga grupa mini siatkarzy. Zbiórka pod MOS-em 13.10. Wyjazd planowany jest na godz. 13.30. Chłopcy zakwaterowani będą również w hotelu Aqua z zapleczem sportowo rekreacyjnym.

 

 

 

Fotorelacja ze zgrupowania I turnusu w Żyrardowie:

 

 

https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1718652104860344

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy