Wygrana kadetek MOS w trzech setach.

W hali MOS rozegrano spotkanie w ramach Mazowieckiej I Ligi Kadetek MOS – Esperanto. Spotkanie siatkarskie wygrały faworytki meczu.

Wyrównana gra do połowy pierwszego i drugiego seta. Potem podopieczne trenera Lizińczyka odskakiwały i kończyły sety dając rywalkom dojść w pierwszym  do 14 punktu , a w drugim do 13 punktu. Gra naszym dziewczętom układała się poprawnie w każdym elemencie a punkty zdobywały z własnego ataku lub po błędach przeciwniczek. Kibice byli przygotowani na podobny trzeci set. Niespodzianką była waleczność dziewcząt Esperanto, które coraz śmielej i skutecznie atakowały nie dając odskoczyć MOS w punktach. Nasze dziewczęta trochę uśpione łatwo zdobywanymi punktami w poprzednich dwóch setach, nieomal zrobiłyby prezent przeciwniczkom z boiska. Set trzeci był bardzo wyrównany. Byliśmy również świadkami bardzo ładnej wymiany piłek pomiędzy zespołami przy stanie 21:19 zakończonej skutecznym atakiem MOS. Decydujące piłki w trzecim secie należały do M. Pacuszki oraz Z.Dygdoń. Trzeci set zakończył się z wynikiem 25:23 a całe spotkanie 3 – 0 dla MOS. Na pochwałę zasługują również Kosieradzka O. oraz Rakus G. za wielokrotny punktowany atak.

Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS I – Esperanto 3-0 (25:14, 25:13, 25:23)

Skład: Dygdoń Z., Bąk P.(libro), Waligóra K., Postek S., Kosieradzka O., Kabala J., Rakus G, Pacuszka M., Kraszewska W.