Aktualności

04.12.2017

Turniej VI ligi młodziczek

W niedzielę 3 grudnia siatkarki MOS Wola z roczników 2004 i 2005 prowadzone przez trenera Jakuba Miecznikowskiego rozegrały turniej VI ligi młodziczek.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną UKS Esperanto. Po gładko wygranym pierwszym secie i dużej dawce emocji w drugiej partii wygraliśmy 2:0 (25:14, 30:28)

Drugie spotkanie rozegraliśmy z gospodyniami turnieju UKS Dębiną Nieporęt. Po słabej grze spowodowanej dużą ilością błędów własnych przygrywamy 0:2 (14:25, 22:25)

W ostatnim meczu spotkaliśmy się drużyną Warszawskiej Iskry. Dobra gra w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła przyniosła nam zwycięstwo 2:0 (25:16, 25:20).

Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce turnieju, które nie jest premiowane awansem do wyższej ligi. Cieszy widoczny progres w grze tej młodej drużyny. Przed nami dużo ciężkiej pracy, która na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty.

Skład MOS Wola: Aleksandra Milewska (kapitan), Zuzanna Trzpioła, Nikola Grodzicka, Julia Rostkowska, Zuzanna Osuch, Natalia Mróz, Dominika Raszka, Alicja Rączka, Nikola Kozicka, Patrycja Palczewska, Wiktoria Starbała.

Trener: Jakub Miecznikowski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy