Mecz niewykorzystanyh szans

Grając z mocnym zespołem rywali osiągnęliśmy dobry wynik. Brakowało niewiele. Mazowiecka I Liga Kadetów, UKS MDK Warszawa - MOS II 3-2 ( 22:25, 26:24, 25:23, 20:25, 15:12)

Spotkanie siatkarskie z I zespołem UKS MDK Warszawa było duzym wyzwaniem dla młodych kadetów MOS II. I chociaż młodzi siatkarze nabierają  sportowych szlifów, to mecz można nazwać spotkaniem niewykorzystanych szans. Nie najlepszy początek pierwszego seta i pościg w małych punktach za MDK-iem. W drugim secie przy prowadzeniu MOS 21:17, rywale doszli nasz zespół w końcówce seta. Walka o ostatnie zwycięskie punkty w tym secie była wyjątkowo zacięta,  starsi rywale z MDKu zakończyli go wygrywając 26:24. Słaby poczatek zaliczyli Mosowiacy w trzecim secie. Przez cały jego przebieg próbowaliśmy dogonic przeciwników. Ostatecznie wynik ponownie korzystniejszy dla MDKu. Czwarty set należał do M.Karkowskiego dzięki efektownym zagraniom oraz M.Kolasy, wykonującego bardzo dobrą zagrywkę pozwalającą zespołowi MOSu odskoczyć w punktach utrzymując do końca przewagę i wygrywając set. W piątym secie  "niewykorzystanych szans" prowadziliśmy 8:7 do zmiany stron. Błędy własne przy siatce oraz niecelna zagrywka zdecydowała o wyniku tego seta 15:12.

Skłąd zespołu MOS: Szlęzak P., Kajzer M., Karkowski M., Wojewódzki K., Kulesza M., Warcholiński K., BuliraD.,  Kolasa M., Marcinkiewicz R., Krasnodębski J., Skorżyński B., Tymiński J., Wojciechowski S (libero), Dziura J.( libero).