Aktualności

29.08.2017

Trzech absolwentów MOS Wola walczy w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy

Trenerzy MOS Wola Konrad Cop i Konrad Nassalski uczestniczyli w 10.Jubileuszowym Obozie Kinder + Sport w Gdańsku. Na zdjęciu nasi trenerzy z trójką reprezentantów Polski, którzy są absolwentami MOS Wola. Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek pozdrawiają wszystkich ludzi MOS Wola, a my trzymamy kciuki za naszą drużyną narodową walczącą w Mistrzostwach Europy Eurovolley Poland 2017.

  • Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz pozdrawiają MOS Wola
    Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz pozdrawiają MOS Wola
  • Trenerzy Konrad Cop i Konrad Nassalski na obozie Kinder + Sport w czasie ME w Gdańsku
    Trenerzy Konrad Cop i Konrad Nassalski na obozie Kinder + Sport w czasie ME w Gdańsku
  • Uczestnicy obozu Kinder + Sport w czasie Eurovolley Poland 2017 w Gdańsku
    Uczestnicy obozu Kinder + Sport w czasie Eurovolley Poland 2017 w Gdańsku

 

Trenerzy MOS Wola Konrad Cop i Konrad Nassalski uczestniczyli w 10.Jubileuszowym Obozie Kinder + Sport w Gdańsku.

Reprezentacja Polski swoje mecze grupowe z Finlandią i Estonią rozgrywała w Gdańsku.

Na zdjęciu nasi trenerzy z trójką reprezentantów Polski, którzy są absolwentami MOS Wola. Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek pozdrawiają wszystkich ludzi MOS Wola, a my trzymamy kciuki za naszą drużyną narodową walczącą w Mistrzostwach Europy Eurovolley Poland 2017.

 

dod.KZ

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy