Aktualności

08.07.2017

Kadeci MOS Wola w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

W Warszawie odbył się jeden z 4 półfinałów MP w siatkówce plażowej, w kat. kadet. Do stolicy zjechały się po cztery najlepsze zespoły z czterech województw: Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego oraz Mazowieckiego. Tak więc w turnieju półfinałowym wystartowało 16 par. MOS reprezentowały 3 „dwójki”: Milczarski/Pawlak i dwie młodsze rocznikowo: Bieliński/Krzyżanowski oraz Drobek/Sucharski.

Ażeby myśleć o awansie trzeba było wygrać 3 mecze. Nasze młodsze pary zaprezentowały się nieźle, chociaż przegrały swoje mecze i zajęły odpowiednio miejsca 13-16 Bieliński/Krzyżanowski i 9-12 Drobek/Sucharski. Mimo to, należą im się gratulacje za sam awans do tego szczebla rozgrywek. Nasza najlepsza para Milczarski/Pawlak zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazała przy tym kawał dobrej siatkówki plażowej, wygrywając 3 mecze i uzyskując jako pierwsza ze wszystkich drużyn awans do finału MP. Turniej finałowy odbędzie 18 i 19 lipca w Warszawie na boiskach przy ul. Koncertowej.

Nasza najlepsza dwójka, Milczarski/Pawlak nie miała łatwej drogi do finału, gdyż trafiała na mocne pary, najpierw na mistrzów woj. Lubelskiego - z Tempa Chełm, później mistrzów woj. Łódzkiego - SMS Spała i na vice mistrzów woj. Mazowieckiego.

Wyniki:

Milczarski/Pawlak (MOS) - Stokłosiński/Miszczuk Tempo Chełm 2-1(21-13,15-21,15-12)

Milczarski/Pawlak (MOS) - Fołtynowicz/Brdak SMS Spała 2-1(17-21,21-12,15-11)

Milczarski/Pawlak (MOS) - Kutyba/Norek Tempo Przysucha 2-0 (21-16,21-12).

Wielkie gratulacje dla chłopaków i trzymamy kciuki za finały.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy