Aktualności

21.05.2017

Młodsze młodziczki MOS Wola wygrały VII edycję Nadarzyn Cup

W dniach 19-20 maja odbył się ogólnopolski turniej młodziczek Nadarzyn Cup. Wśród dwunastu zespołów wzięły udział nasze młodsze młodziczki. Po dwóch dniach rywalizacji i rozegraniu siedmiu spotkań podopieczne trenera Radosława Krukowskiego wywalczyły puchar.

Do turnieju przystąpiło 12 drużyn z różnych stron kraju. Na rozegranie turnieju gospodarze zaplanowali dwa dni. Pierwszy obfitował w zmagania grupowe. Każda ekipa miała do rozegrania 5 spotkań w sześciozespołowej grupie. Dziewczęta doskonale rozpoczęły turniej wygrywając z KS Metro. Już w drugim spotkaniu ekipa z Mysiadła sprawiła nam zimny prysznic. Przegraliśmy 1:2. Potem kolejno trzy zwycięstwa z Beta Pionki, Mazovia Warszawa i GLKS Nadarzyn II. Do półfinału turnieju zakwalifikowały się GLKS Nadarzyn I w parze z MOS Wola, oraz Krótka Mysiadło w parze z Wrzosem Międzyborów. W finale spotkały się ponownie zespoły z grupy B, ponieważ MOS i Krótka wygrały swoje spotkania. Finał był drugim meczem jaki miały rozegrać między sobą obie ekipy.  Tym razem nasze zawodniczki mając w głowach poprzedni mecz przeciwko Krótkiej od początku przystąpiły do ofensywy. Doskonała zagrywka oraz wyrachowanie w kontrataku zaowocowały przekonywującym zwycięstwem 2:0.  

Na zakończenie turnieju gospodarze przygotowali kilka niespodzianek. Wyróżniono najlepsze zawodniczki zespołów. W MOS Wola została nią: Ola Kulik. Wybrano również najlepsze zawodniczki turnieju. W gronie najlepszych znalazły się dwie zawodniczki naszego zespołu. Julia Wójciak została najlepszą zagrywającą, a Kasia Mazurek, najbardziej wartościową zawodniczką turnieju (MVP).

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w turnieju.

 

Klasyfikacja medalowa:

  1. UMKS MOS Wola Warszawa
  2. Krótka Mysiadło
  3. Wrzos Międzyborów
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy