Aktualności

21.05.2017

V MEMORIAŁ IM. PŁK. FLORCZAKA

Chłopcy z rocznika 2005 startowali w V MEMORIALE IM. PŁK. FLORCZAKA. Jest to ostatni sprawdzian przed finałami mistrzostw Mazowsza w mini piłce siatkowej, który odbędzie się 3 czerwca. W turnieju startowało 24 zespoły.

Nasi chłopcy zajęli III i IV miejsce

MOS I

Stanisław Chaciński 

Bartosz Tomal

Daniel Gotowicki 

Aleksander Nowik 

 

Nasz zespół do fazy półfinału szedł jak burza wygrywając wszystkie swoje mecze, niestety w półfinale po dobrym meczu musieliśmy uznać wyższość rywala. Zdecydowana wygrana w pierwszym  secie uśpiła naszych chłopców i w drugim secie wkradło się rozprężenie co spowodowało porażkę. Chłopcy z MOS-u źle  rozpoczęli trzeciego seta przegrywając już 5:1 po przerwie technicznej wstąpiło ożywienie i wynik odwrócił się o 180 stopni. W końcowej fazie seta wygrywaliśmy 12:10. Mając piłkę po swojej stronie na 13:10 niestety nie udało się zdobyć punktu i od tamtej pory mieliśmy problem ze skończeniem swojej akcji, co przeciwnik wykorzystał wygrywając mecz.  W meczu o trzecie miejsce mieliśmy bratobójczy pojedynek z którego MOS I wyszedł zwycięsko.  Cieszy dobra gra i systematyczny rozwój zawodników. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Stanisław Chaciński 

 

MOS II 

Mateusz Wójcik 

Marcin Duda 

Mikołaj Kobyliński 

Oliwier Żabicki 

Tak jak zespół pierwszy chłopcy przygotowują się do turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza  

Niespodziewanie w fazie eliminacyjnej udało nam się wygrać ze zwycięzcą turniejów eliminacyjnych kindera co było dużym zaskoczeniem. Chłopcy rozegrali dużo spotkań co daję im nowe doświadczenia, które w przyszłości zaprocentują.   

 

Dziękujemy rodzicom za mocny doping !!!

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy