Aktualności

09.05.2017

Ostatni turniej eliminacyjny Kinder + Sport

W dniach 6 - 7 maja odbył się ostatni turniej eliminacyjny o mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce dziewcząt. W sumie w dwóch dywizjach, które rozgrywały swoje mecze w Nowym Dworze i Międzyborowie wystartowały 83 trójki oraz 64 zespoły czwórek.

Dziewczęta naszego klubu startowały w Międzyborowie. MOS Wola wystawił po dwa składy w każdej kategorii pod kierunkiem trenera Miecznikowskiego.

W zmaganiach trójek pierwszy zespół MOS-u  (Patrycja Kabala, Zuzia Ciupak, Ala Rączka i Zuzia Osuch) wygrał wszystkie swoje spotkania, przez co nasze siatkarki bez straty seta awansowały do turnieju finałowego. Dziewczęta z drugiego zespołu (Justyna Kaczor, Małgosia Maślanka, Lidka Murawska) dzielnie walczyły, ale ostatecznie uplasowały  w trzeciej dziesiątce.

Dzień po turnieju trójek do rywalizacji przystąpiły zespoły czteroosobowe. MOS I (Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska, Nikola Grodzicka, Ola Milewska, Martyna Kuklińska) wygrał trzy mecze w I lidze. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce w ogólnym rankingu i o awans do finałów Mazowsza będą walczyć podczas turnieju półfinałowego. Druga drużyna MOS-u (Patrycja Palczewska, Jula Rostkowska, Natalka Mróz, Wiktoria Starbała, Dominika Raszka i Milena Rzeczkowska) pokazała się z bardzo dobrej strony. Dziewczętom zabrakło jednego turniejowego zwycięstwa, żeby uzyskać prawo do gry w półfinałach, ostatecznie zajęły XII miejsce w swojej dywizji. Gratulujemy wszystkim naszym siatkarkom oraz życzymy powodzenia w kolejnych turniejach z cyklu Kinder+Sport o mistrzostwo Mazowsza.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy