Aktualności

05.05.2017

Kadetki MOS-u od wygranej 3:0 rozpoczęły Półfinały Mistrzostw Polski

Za nami pierwszy dzień Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski Kadetek. Nasza drużyna zrobiła pierwszy krok w stronę awansu do finału.

W pierwszy spotkaniu pokonaliśmy zespół BKS Bielsko- Biała 3:0. Nie było to łatwe zwycięstwo, pierwszy set po zaciętym boju siatkarskim wygrywamy 25:23. W drugim secie przegrywaliśmy już sześcioma punktami, ale kadetki MOS-u swoją skuteczną grą zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając go 26:24. Trzecia partia spotkania to już całkowita dominacja podopiecznych trenera Janusza Patriaka. Wygrywamy 3:0 (25:23, 26:24,25:14).

W drugim spotkaniu zmierzyły się GEDANIA Gdańsk i APS Rumia. Zespół z Rumi pokonał rywalki 3:0  (25:17, 25:23, 25:20). Wygrana w tym spotkaniu zbliżyła kadetki z Pomorza do awansu na Finały Mistrzostw Polski.

Miło nam było gościć Panią  Grażynę Orzechowską-Mikulską Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Wola, Pawła Wasilewskiego dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola oraz Krzysztofa Zimnickiego prezesa UMKS Wola.  Swoją obecnością zaszczycił nas również  Grzegorz Wagner (Trener reprezentacji Polski Kadetek), który bacznie przyglądał się wszystkim zawodniczkom.

Dziękujemy Rodzicom oraz wszystkim Sympatykom naszej drużyny za bardzo mocny doping.

Fotorleacja:

https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1429347460457478

W dniu jutrzejszym odbędą się dwa spotkaniu:

Godz: 16.00 BKS Bielsko- Biała : APS Rumia

Godz: 18:00 UMKS MOS Wola Warszawa : GEDANIA Gdańsk

ZAPRASZAMY!!

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy