Aktualności

24.04.2017

Ostatni turniej emliminacyjny MM w mini piłki siatkowej chłopców

22-23.04.2017 został rozegrany ostatni turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza w mini piłce siatkowej chłopców. Turniej jak zwykle rozgrywany był w Międzyborowie. W sobotę w sesji porannej startowali chłopcy z rocznika 2006 i młodsi a południu zawody rozegrali siatkarze z rocznika 2005 w kategorii 3.

Barwy Mosu w roczniku 2006 i młodsi reprezentowali: Maciej Drwięga, Jan Frączyk (I zespół), Wiktor Rodkiewicz, Jeremiasz Sadlok-Lonc (II zespół) i Mikołaj Klapczyński, Mikołaj Malinowski (III zespół).

Wszyscy zawodnicy na parkecie dawali z siebie wszystko, aby uzuskać jak najwyższą lokatę na koniec turnieju. Dla drugiego zespołu MOSu występ na tym turnieju był okazją na zapoznanie się z rywalizacją sportową i zbieraniem doświadczenia.  Awans do turnieju finałowego wywalczył I oraz III zespół.

Starsi chłopcy do turnieju przystępowaliśmy pełni nadziei gdyż cztery nasze zespoły miały szansę na awans do najlepszej 12 Mazowsza i kwalifikacji do turnieju finałowego.

W ostatecznym rozrachunku zespół MOS 1 w trzech turniejach nie przegrał żadnego spotkania i pewnie awansował do turnieju finałowego z drugiego miejsca tracąc trzy małe punkty do zespołu sklasyfikowanego na pierwszej pozycji MOS 2 idąc śladami kolegów z pierwszego składu wygrywał wszystkie, czekamy na dokładne wyniki bo małe punkty zadecydują o miejscu w tabeli końcowej czy będzie to czwarte miejsce czy piąte. MOS 6 – również czekał na oficjalne wynik gdyż razem z chłopcami z Wyszkowa mieli po tyle samo punktów i to małe punkty zadecydowały o awansie naszego zespołu z ostatniego 12 miejsca dającego awans do turnieju finałowego. MOS3, który przez turniejem miał szanse na 12 niestety trafił do mocnej grupy gdzie nie udało się zająć wysokiego miejsca a ostatecznym rozrachunku zajęli 14 miejsce MOS 4 będąc w srebrne lidze wygrał wszystkie swoje mecze MOS 5- utworzony z chłopców którzy zaczynają swoją przygodę z siatkówką pokazał się z dobrej strony i widać w tym zespole duży potencjał W turnieju 4 chłopców z rocznika 2004 MOS 1 będąc w II lidze wygrał wszystkie swoje mecze i awansował do turnieju półfinałowego MOS 2 będąc w trzeciej lidze niestety nie uzyskał awansu do wyżej ligi przegrywając ostatnie swoje spotkanie które decydowało o awansie i kwalifikacji do turnieju półfinałowego MOS 3- utworzony z nowych chłopców w naszym klubie również uczestniczył w III lidze gdzie wygrał 2 mecze cieszy postęp który chłopcy zrobili od początku rozgrywek Podziękowani dla Adama Nowika za pomoc w przygotowaniu i opiece nad zawodnikami.

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1413678335357724

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy