Aktualności

23.04.2017

Młodziczki UMKS MOS Wola w półfinale Mistrzostw Polski

Z tarczą powróciły ze Świecia nasze młodziczki, które uczestniczyły w ćwierćfinałowym turnieju MP. Nasze dziewczęta w dobrym stylu wygrały zawody, choć "na własne życzenie" dostarczyły sobie, trenerom i kibicującym żywiołowo rodzicom, dużo niezdrowych emocji.

Po dwóch zdecydowanie wygranych meczach po 2 : 0 z Pałacem Bydgoszcz i Skierniewicami, doznały nieoczekiwanej porażki z drużyną gospodarzy Joker Świecie 1 : 2.

 Niedzielne spotkanie z drużyną Legionovii to "być albo nie być" dla ekipy z Rogalińskiej ! Zwycięstwo to pierwsze miejsce i awans, przegrana - trzecie miejsce i praktycznie koniec sezonu ... Jeszcze raz drużyna trenera Lizińczyka pokazała, że w sytuacjach stresowych czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Po bardzo dobrej, długimi fragmentami bezbłędnej grze rywalki schodziły z boiska ze spuszczonymi głowami, bo na zwycięstwo w tym spotkaniu ani przez chwilę nie miały szans. MOS - Legionovia 2 : 0 / 11; 16 /.
     Skład zespołu : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Czekalska Zuzia, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka - kapitan, Kosieradzka Oliwka - wyróżniona nagrodą dla najlepszej zawodniczki zespołu, Kostyra Klaudia, Makowiecka Ola, Nowik Gabrysia, Pająkowska Ola, Roicka Marta, Rozwadowska Martyna, Wilczyńska Matylda, Wydmańska Julka.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy