Zwycięstwo juniorów MOS Wola 3:0 ze Skrą Bełchatów w pierwszym meczu turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów

Drużyna juniorów MOS Wola od zwycięstwa 3:0 z Skrą Bełchatów rozpoczęła udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w Kętrzynie. Nasi siatkarze bez straty seta pokonali swych rywali. MVP spotkania został wybrany Mateusz Rećko. W innym meczu naszej grupy Resovia Rzeszów pokonała 3:2 Trefla Gdańsk.

UMKS MOS Wola - Skra Bełchatów 3:0 (25:21)(25:18)(25:20)

Skład MOS Wola: Szymański, Siewierski, Rećko, Kacperkiewicz, Bączek, Prokopczuk, Jaskuła (libero), Borowski, Godlewski, Kuć, Strulak, Milczarski (libero), Grzymała, Żabicki.

We wszystkich setach przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji, a trener Konrad Cop dał szansę gry całej czternastce zawodników.