Aktualnie znajdujesz się na:

Plan zajęć

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2021/2022

Terminarz treningów obowiązuje od 6.09.2021. Zastrzega się, że mogą nastąpić zmiany, o których zainteresowani zostaną powiadomieni. Ze względów na trwające obostrzenia sanitarne związane z COVID19 obowiązują restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

 

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2021/2022

Legenda: 
Hala MOS - ul. Rogalińska 2
Hala LO - ul. Rogalińska 2
Hala  SP 388 - u. Deotymy 25/33
Siłownia - ul. Rogalińska 2
Mała sala - ul. Rogalińska 2
SEKCJA MĘSKA
Młodzieżowiec II liga        Krzysztof Wójcik
Poniedziałek          19.30-21.00         Siłownia
Czwartek                  17.30-18.45          Siłownia
Czwartek                  18.45- 21.00         Hala MOS
Piątek                          19.30-21.00           Hala MOS
Sobota                        17.15- 18.45         Hala MOS
Junior 1 03’04’                        Marcin Jackowicz
Poniedziałek           18.00-19.45           Siłownia
Poniedziałek           18.45-21.00           Hala MOS
Środa                             18.00-18.45           Siłownia
Środa                             18.45-21.00           Hala MOS
Piątek                            18.00-19.30            Hala SP 388
Sobota                           10.30-12.00           Hala MOS
Sobota                           12.00-12.45           Hala MOS
Junior 2 03’04’                          Tomasz Keller
Poniedziałek             16.30-18.00             Hala LO
Poniedziałek              18.00-18.45            Siłownia
Wtorek                          18.45-21.00             Hala MOS
Piątek                              16.30-18.00            Hala SP 388
Sobota                            09.00-10.30            Hala MOS
Sobota                           10.30-12.00             Siłownia
Kadet 1 05’06                              Konrad Cop
Poniedziałek             16.30-18.00              Siłownia
Poniedziałek             18.00-19.30               Hala LO
Wtorek                          16.30- 17.15              Hala LO
Wtorek                          17.15-18.30               Hala LO
Środa                               18.00-19.30               Hala SP 388
Piątek                              18.00-19.30               Hala MOS
Sobota                           15.00-17.15                Hala MOS
Kadet 2 05’06’                              Damian Włoch
Poniedziałek              18.00-19.30                Hala SP 388
Środa                               17.15-18.00                 Siłownia
Środa                                18.00-19.30                Hala LO
Czwartek                       16.45-18.15                 Hala MOS
Czwartek                       18.15-19.00                 Hala MOS
Piątek                              18.00-19.30                  Hala LO
Młodzik 1 07’                                  Mateusz Behr
Poniedziałek               16.30-18.00                  Hala SP 388
Wtorek                            16.30-18.00                  Hala SP 388
Czwartek                        18.00-19.30                  Hala LO
Czwartek                         19.30-21.00                 Siłownia
Sobota                                09.00-10.30                  Hala LO
Młodzik 2 08’                                  Robert Szumowski
Poniedziałek                  16.30-18.00                   Hala SP 388
Wtorek                              16.30-18.00                    Hala SP 388
Czwartek                         16.30-18.00                     Hala LO
Sobota                               09.00-10.30                     Siłownia
Sobota                              10.30-12.00                     Hala LO
Młodzik 3 07’08’                             Adam Nowik
Poniedziałek                   16.30-18.00                   Hala SP 388
Środa                                    19.30-21.00                    Hala LO
Piątek                                   19.30- 21.00                   Hala LO
Sobota                                  12.45-13.30                    Siłownia
Sobota                                 13.30-15.00                     Hala LO
Chłopcy MINI 4 09’                        Miłosz Raba
Środa                                 16.30-18.00                         Hala SP 388
Piątek                                16.30-18.00                          Hala SP 388
Chłopcy MINI 3 10’                           Konrad Nassalski
Wtorek                              18.00-19.30                        Hala SP 388
Środa                                   15.15-16.45                        Hala MOS
Czwartek                          18.00-19.30                         Hala SP 388
Sobota                                10.30-12.00                         Hala SO 388
Chłopcy MINI 2 11’12’                    Tomasz Litwiniuk
Wtorek                               16.30-18.00                       Hala SP 388
Czwartek                           16.30-18.00                       Hala Sp 388
CH. średniozaawansowani 03’04’05’          Miłosz Raba
Czwartek                          16.30-18.00                        Hala SP 388
Sobota                                 10.30-12.00                        Hala SP 388
CH. średniozaawansowani 06’07’08             Miłosz Raba
Środa                                    18.00-19.30                        Hala SP 388
Sobota                                  09.00-10.30                       Hala SP 388
 
SEKCJA ŻEŃSKA
Juniorka 03’04                                                   Jakub Miecznikowski
Wtorek                              18.00-19.30                        Siłownia
Czwartek                         16.00-17.30                         Siłownia
Piątek                                  16.30-17.15                        Hala MOS
Sobota                               12.45-15.00                          Hala MOS
Kadetka 1 05’06’                                             Jakub Miecznikowski
Wtorek                              19.30-21.00                        Hala LO
Środa                                   16.45-19.00                        Hala MOS
Piątek                                  17.15-18.00                         Hala MOS
Kadetka 2 05’06’                                                 Radosław Krukowski
Poniedziałek                  16.45-19.00                        Hala MOS
Wtorek                              16.30-18.00                         Siłownia
Wtorek                               18.00-19.30                        Hala LO
Czwartek                         16.30-18.00                          Hala SP 388
Piątek                                 16.30-18.00                           Hala LO
Piątek                                18.00-18.45                            Siłownia
Młodziczka 1 07’08                                            Janusz Patriak
Poniedziałek                18.00-19.30                          Hala SP 388
Wtorek                            16.45-19.00                           Hala MOS
Środa                                16.30-18.00                            Hala LO
Czwartek                        18.45-19.30                           Mała Sala LO
Czwartek                        19.30-21.00                            Hala LO
Młodziczka 2 08’                                                Krzysztof Płużyczka
Poniedziałek               19.30-21.00                             Hala LO
Wtorek                            18.00-19.30                             Hala SP 388
Piątek                                18.00-19.30                             Hala SP 388
Sobota                              12.00-13.30                              Hala LO
Dz. MINI 4 gr.A 09’                                           Paulina Filipowicz
Poniedziałek                18.00-19.30                             Hala SP 388
Piątek                                16.30-18.00                             Hala SP 388
Dz. MINI 4 gr.B 09’                                              Paulina Filipowicz
Czwartek                         18.00-19.30                           Hala SP 388
Sobota                                09.00-10.30                          Hala SP 388
DZ. MINI3 10’                                                       Magdalena Gryko
Środa                              16.30-18.00                               Hala SP 388
Czwartek                      18.00-19.30                              Hala SP 388
Sobota                            10.30-12.00                              Hala SP 388
Dz.MINI 2 11’12’                                                 Małgorzata Dzido
Poniedziałek              15.15-16.45                               Hala MOS
Środa                               16.30-18.00                                Hala SP 388
Sobota                             09.00-10.30                                Hala SP 388
DZ. średniozaawansowane 03’04’05’      Magdalena Gryko
Środa                                18.00-19.30                                  Hala SP 388
Czwartek                       15.00-16.30                                  Hala MOS
DZ. średniozaawansowane 06’07’08          Janusz Patriak
Wtorek                             15.15-16.45                                  Hala MOS
Piątek                                 18.00-19.30                                  Hala SP 388
ZAJĘCIA KOEDUKACYJNE
Gry i Zabawy Kl.1                                                      Jagoda Zadruska
Poniedziałek                  14.10-15.40                                Hala SP 388
Środa                                   14.10-15.40                                Hala SP 388
Gry i Zabawy Kl.2                                                      Jagoda Zadruska
Poniedziałek                  12.30-14.00                              Hala SP 388
Środa                                   12.30-14.00                               Hala SP 388
Gry i Zabawy Kl.3                                                        Konrad Nassalski
 Środa                                  12.40                                Hala SP 388
                                                   13.40                               Hala SP 388
 Czwartek                         14.35                                 Hala SP 388
                                                   15.25                               Hala SP 388

 

Opcje strony

do góry