Partnerzy

Strona posiada nowszą wersję

Kliknij tutaj, aby przejść dalej

Kluby - Partnerzy

MOS Wola od wielu lat współpracuje ściśle z wieloma klubami siatkarskimi w całej Europie.

Aktualni partnerzy MOS Wola to:

  S.C. DJK EVERSWINKEL - NIEMCY . Klub sportowy z Nadrenii - Westfalii, z którym współpraca trwa od 1995 roku. Ostatnio siatkarki i siatkarze MOS Wola przebywali przez tydzień w gościnie w Everswinkel w czerwcu 2009  W czasie wakacji gościmy często w Polsce , w Warszawie i na Mazurach przez 2 tygodnie 20-osobową grupę siatkarek i siatkarzy z Everswinkel.
  BERLINER TSC  - NIEMCY. Klub sportowy ze stolicy Niemiec. Współpraca z tym klubem trwa od kilkunastu lat. Wielokrotnie drużyny z Berlina gościły na turniejach w Warszawie, a MOS na turniejach w Berlinie. Od wielu nasze drużyny uczestniczyły w turnieju mini-siatkówki w Berlinie, natomiast drużyny Berliner TSC grały w Warszawie na Międzynarodowym Turnieju Wola-Cup organizowanym przez MOS Wola oraz w turnieju minisiatkówki. W kolejnych latach planujemy podobną wymianę.
  FALKENBERGS Volleybollklubb - SZWECJA . Klub sportowy ze Szwecji, wielokrotny mistrz kraju w kategorii seniorów i juniorów. Współpraca między MOS Wola a klubem z Falkenberg trwa od trzech lat i planujemy kontynuację. W wymianie uczestniczą zespoły juniorów oraz seniorów naszych klubów.
  SCUOLA DI PALLAVOLO ANDERLINI DAYTONA MODENAITALIA. Klub,  którego drużyny kadetów i juniorów  uczestniczyły wTurnieju WOLA-CUP . Planowane są dalsze wymiany młodzieży i uczestnictwo w turniejach w Polsce i we Włoszech.
  AON hotVOLLES WIEN - AUSTRIA . Klub ze stolicy Austrii. Drużyny z Wiednia uczestniczyły w kilku turniejach WOLA-CUP w Warszawie oraz w turnieju minisiatkówki.Od roku 2005 MOS Wola uczestniczy wTurnieju Hitthaller Cup w Wiedniu.
  www.ZUERICH-TEAM.DE- NIEMCY . Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemieckiego Związku Siatkówki w Berlinie VC Olympia Berlin Zürich Team. Kilka razy zespół Olympia Berlin był w Warszawie, a juniorzy MOS Wola byli z rewizytą w Berlinie.
  www.vc-dresden.de  VC DRESDEN - NIEMCY . Klub niemiecki, który ostatnio specjalizuje się w siatkówce młodzieżowej , prowadząc szkolenie wszystkich roczników. Drużyna młodzików VC Dresden gościła w Warszawie na kilku turniejach Wola - Cup, zaś zespoły MOS Wola były na turniejach Striezl - Cup w Dreźnie.
  www.vkslaviasvidnik.sk/ SLAVIA SVIDNIK - SŁOWACJA . Klub słowacki, który od kilku lat wspóracuje z MOS Wola. Zespoły Slavii grają w turnieju WOLA - CUP, natomiast drużyny młodzików MOS-u uczestniczą w turnieju na Słowacji.

 

Wersje dokumentu
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót