Aktualności

11.07.2006

Para MOS Wola , Żurek - Migdalski walczy o strefę medalową w mistrzostwach Polski.

Para siatkarzy plażowych MOS Wola, Michał Żurek i Dawid Migdalski rozegrała dzisiaj cztery ciężkie mecze w mistrzostwach Polski juniorów w Rybniku. Trzy wygrane i jedna porażka sprawiły, że jutro rano walczyć będą o strefę medalową w mistrzostwach Polski.

  • Para MOS Wola Michał Żurek / Dawid Migdalski
    Para MOS Wola Michał Żurek / Dawid Migdalski

Para siatkarzy plażowych MOS Wola, Michał Żurek i Dawid Migdalski,  rozegrała dzisiaj cztery ciężkie mecze w mistrzostwach Polski juniorów w Rybniku. Trzy wygrane i jedna porażka sprawiły, że jutro rano walczyć będą o strefę medalową w mistrzostwach Polski.

W pierwszym meczu nasi siatkarze spotkali sie z parą Szewczyk - Zborowski, z MMKS Dąbrowa Górnicza i wygrali 2:0 (21:13)(21:6).

W drugim meczu Żurek i Migdalski spotkali się z parą Skry Bełchatów - Dziewit / Błoński i niestety przegrali 1:2. W ten sposób wylądowali z prawej strony drabinki turniejowej.

W kolejnym meczu nasi sitakarze stoczyli ciężki pojedynek z parą gospodarzy, TS Volley Rybnik - Potera / Galiński, którzy należeli do faworytów turnieju.. Siatkarze MOS-u wygrali ten mecz 2:1.

W następnym pojedynku para Żurek / Migdalski pokonała 2:0 duet Lenc / Konkel z Koraba Puck.

Po pierwszym dniu turnieju finałowego o mistrzostwo Polski sytuacja jest nastepująca:

dwie pary idące z lewej strony drabinki mają już miejsce w finałowej czwórce. Są to duety:
zwycięzcy naszej pary, Dziewit / Błoński (Skra Bełchatów) oraz para AZS Olsztyn , Jacyszyn, Pietkiewicz, która jak pamiętamy, zajeła I miejsce w półfinale w Suwałkach.

Jutro rano o awans do pierwszej czwórki mistrzostw Polski zagrają:

Żurek / Migdalski ( MOS Wola) z parą Kądzioła / Kantor (MMKS Dąbrowa Górnicza)
oraz
Żaliński / Słomka (Jadar Radom) z parą Lisiecki / Bartodziejski (Wifama Łódź).

Zwycięzcy tych meczów wejdą do strefy medalowej i powalczą o podium mistrzostw Polski, pokonani zaś zajmą miejsca 5 - 6 w turnieju finałowym.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy