Awans II ligowej drużyny MOS-u do II rundy play-off

Dzisiejszego wieczoru siatkarze MOS-u wygrali spotkanie rewanżowe 3:1 z LESAN Halinów.

Po wygranej 3:0 na terenie rywali, która nie przyszła nam łatwo, dzisiejsze spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco i tak też było. Przeciwnicy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie zdobywając z rzędu trzy punkty blokiem. Dalszy przebieg seta to walka o  każdy punkt po obu stronach siatki. Niestety przegrywamy pierwszego seta 21:25. Kolejne sety również emocjonujące. Gra siatkarzy bardzo podobała się publiczności, która licznie zgromadziła się na trybunach przy Rogalińskiej. Po bardzo wyrównanej walce, pozostałe trzy sety padają łupem naszego zespołu. Ostatecznie wygrywamy 3:1 i możemy cieszyć się z awansu do drugiej rundy play-off, w której rozegramy derby warszawy z Legią Warszawa.