Aktualności

02.07.2006

Powołania do kadry Polski i do kadry Mazowsza dla siatkarzy i siatkarek MOS-u.

W okresie wakacji odbędą się akcje szkoleniowe Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz kadr województwa mazowieckiego. Siatkarze i siatkarki MOS Wola otrzymali powołania na akcje szkoleniowe i mecze...

  • Volleyball
    Volleyball
W okresie wakacji odbędą się akcje szkoleniowe Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz kadr województwa mazowieckiego. Siatkarze i siatkarki MOS Wola otrzymali powołania na akcje szkoleniowe i mecze...

Do kadry Polski juniorów (1987 - 88) z MOS Wola zostali powołani Zbigniew  BARTMAN, Grzegorz ŁOMACZ i Damian WOJTASZEK.
Kadra Polski juniorów , trenera Zdzisława Gogola, ma w planach przygotowania do wrześniowych finałów Mistrzostw Europy, które odbędą sie w Kazaniu w Rosji.
Najpierw juniorzy Polski mają w planach zgrupowanie szkoleniowe w Rewalu ( 2 - 15 lipca), potem w terminie 18 - 25 lipca wyjazd na turniej międzynarodowy do Tunezji.
Kolejne zgrupowanie planowane jest w Trzciance w terminie 27.07 - 5.08. W trakcie tego zgrupowania planowane są mecze z reprezentacją Włoch.
W terminie 5 - 10 sierpnia reprezentacja Polski juniorów ma brać udział w międzynarodowym turnieju w Egipcie.
Po krótkiej przerwie, w drugiej połowie sierpnia (15 - 29 .08.) polscy juniorzy bedą trenować na zgrupowaniu w Miliczu. W trakcie obozu planowane są gry kontrolne z Francją.
A nas koniec , wyjazd do Rosji na finały Mistrzostw Europy (1-15 września).

Do kadry Polski kadetów (1989-90) z MOS Wola zostali powołani Fabian DRZYZGA, Patryk STRZEŻEK i Jakub NOWOCIEŃ.
Kadra Polski kadetów , w czasie wakacji,  rozpoczyna szkolenie  zgrupowaniem w Wiśle ( 9-19.07) , w czasie którego planowane są mecze międzypaństwowe z Włochami.
Kolejne zgrupowanie treningowe planowane jest w Rewalu w terminie 22.07 - 1.08.
W terminie 6 - 11 sierpnia planowany jest wyjazd na turniej międzynarodowy do Austrii. W okresie 16 - 21 sierpnia planowany jest turniej międzynarodowy w Trzciance, a następnie w okresie 25-27 sierpnia kolejny turniej w Goczałkowicach.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRY  MAZOWSZA
Młode talenty z województwa mazowieckiego będą szkolone w kadrach wojewódzkich.

Z MOS Wola w kadrze wojewódzkiej rocznika 1991 chłopców są szkoleni  Martin Chiniewicz, Konrad Nassalski i Adam Otto.

Z rocznika 1992 chłopców na obóz szkoleniowy w Zdworzu k/ Łącka w terminie 14-28 lipca , trener kadry pan Bronisław Orlikowski powołanie przysłał dla następujących zawodników  MOS Wola : M. Michalak, J. Linka, B. Strzeżek, T. Urbański i M. Gluz.

Do kadry Mazowsza dziewcząt rocznika 1992 pani trener Agata Jung-Tekiel powołała Agnieszkę Pietrzyńską.

Do kadry dziewcząt rocznika 1993-94 trener pan Andrzej Wrotek powołal na obóz do Kamienia Pomorskiego od 8 lipca, zawodniczki MOS Wola: Katarzynę Sarnecką, Aleksandrę Otto, Annę Suską i Joannę Moczulską.

Gratulacje dla wszystkich powołanych do szkolenia w kadrach Polski i Mazowsza !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy