Aktualności

08.03.2017

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski kadetów i kadetek

Już w najbliższy czwartek 09.03.2017 br. kadeci oraz kadetki MOS-u wyjadą na turnieje 1/4 Mistrzostw Polski. Kadeci jadą do Bydgoszczy, natomiast kadetki udają się do Białegostoku.

KADECI:

1.         UMKS MOS Wola Warszawa

2.         MKS MDK Warszawa

3.         BKS Chemik Bydgoszcz

4.         TS Koset Grudziądz

5.         AZS UWM Olsztyn

6.         SUKSS Suwałki

 

Wszystkie mecze kadetów odbędą się w hali BKS Chemik, ul. Glinki 79, 85-861 Bydgoszcz.

 

PROGRAM TURNIEJU

09.03.2017 – czwartek

O   16. 00 – mecz: UMKS MOS WOLA Warszawa – SUKSS Suwałki

O   18. 00 – mecz: BKS CHEMIK Bydgoszcz – AZS UWM OLSZTYN

10.03.2017 – piątek

O   10.00 – mecz: TS Koset Grudziądz – SUKSS Suwałki

O   12.00 – mecz: MKS MDK Warszawa – AZS UWM Olsztyn

O   16.00 – mecz :  UMKS MOS WOLA Warszawa -  TS Koset Grudziądz

O   18.00 – mecz: BKS CHEMIK Bydgoszcz -  MKS MDK Warszawa

11.03.2017 - sobota

O   10.00 – mecz: 3m gr. A z 3 m gr. B

O   16.00 – mecz: 1m z gr. A z 2 m z gr. B,

O   18.00 – mecz: 2m z gr. A z 1 m z gr. B

12.03.2017 – niedziela

O   10.00 – mecz: 2 m z gr. A z 2 m z gr. B,

O   12.00 – mecz :1m z gr. A z 1 m z gr. B

 

KADETKI

1. UMKS MOS Wola Warszawa                             

2. SMS MLKS FOTO Ola Ostróda 

3. BAS BIAŁYSTOK          

4. WTS Włocławek

5. UKS Chemik Olsztyn

6. UKS Olimpik Mońki

 

PROGRAM TURNIEJU

09.03.2017 – czwartek -  hala przy Szkole Podstawowej NR 21 ul. Polowa 7/1 1

O      12. 00 – mecz: BAS Białystok – UMKS MOS Wola Warszawa

O      14. 00 – mecz: UKS Chemik Olsztyn – WTS Włocławek

10.03.2017 – piątek  -  hala przy Szkole Podstawowej NR 21 ul. Polowa 7/1

O   10.00 – mecz: SMS MLKS FOTO Ola Ostróda – UMKS MOS Wola WARSZAWA  

O   12.00 – mecz: UKS Olimpik Mońki – WTS Włocławek  

O    15.00 – mecz: BAS Białystok – SMS MLKS FOTO Ola Ostróda

O   17.00 – mecz: UKS Chemik Olsztyn – UKS Olimpik Mońki 


11.03.2017 – sobota - hala przy GIMNAZJUM NR 18 ul. Magnoliowa 13

O   10.00 – mecz: 3m gr. A z 3 m gr. B

O   12.00 – mecz:  1m z gr. A z 2 m z gr. B,

O   14.00 – mecz: 2m z gr. A z 1 m z gr. B

12.03.2017 – niedziela - hala przy Szkole Podstawowej NR 21 ul. Polowa 7/1

O   10.00 – mecz: 2 m z gr. A z 2 m z gr. B,

O   12.00 – mecz :1m z gr. A z 1 m z gr. B

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy