Aktualności

22.02.2017

Chłopcy z młodszych roczników kadeta i młodzika drugi tydzień ferii spędzają w Węgrowie

Siatkarze MOS Wola z roczników 2001 i 2003 pracowicie spędzają drugi tydzień ferii zimowych na obozie w Węgrowie. Obie grupy chłopców realizują plan formowania zespołów do rozgrywek w sezonie 2017/18. Po zakończonych złotymi medalami naszych drużyn mazowieckich rozgrywek juniorów i kadetów przygotowujemy już następców do obrony tych zaszczytnych tytułów w kolejnym sezonie.

Grupa młodszych kadetów (2001) trenera Łukasza Janickiego pracuje nad poprawieniem techniki poszczególnych elementów gry oraz doskonali taktykę ataku i obrony. Nie brakuje również ćwiczeń nad cechami motorycznymi zawodników. Razem z trenerem chłopcy dokonali analizy meczów starszych kolegów o mistrzostwo Mazowsza kadetów.

Z kolei liczna grupa młodszych młodzików (2003) rozpoczęła przygotowania do turniejów drugiej części sezonu. Prace tej drużyny koordynują trenerzy Andrzej Doktorski i Miłosz Raba.  Chłopcy sumienną pracą chcą przekonać trenerów, że zasługują na grę w czekających ich zawodach.

Z bardzo dobrej strony pokazują się na treningach siatkarze z Legionowa, których gościmy na naszym zgrupowaniu. Wierzymy, że wspólne treningi i rywalizacja sportowa podniosą umiejętności siatkarskie wszystkich uczestników zajęć szkoleniowych.

                Nad całością spraw czuwa nasz niezmordowany kierownik obozu – Pan Andrzej Kulik, którego fotoreportaż prezentujemy w tej relacji.

Fotorelacja:

https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1339018892823669

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy