Aktualności

21.06.2006

Komunikaty dotyczące siatkarskich obozów letnich MOS Wola

Przypominamy wszystkim, że mija termin załatwiania spraw obozowych. Karty obozowe , wpłaty na obozy itp. należy załatwic do końca tego tygodnia , ponieważ część trenerów wyjeżdża na urlopy wypoczynkowe.

  • Już wakacje!!!
    Już wakacje!!!
  • W wakacje trenujemy na powietrzu!
    W wakacje trenujemy na powietrzu!


Przypominamy wszystkim, że mija termin załatwiania spraw obozowych. Karty obozowe , wpłaty na obozy itp. należy załatwić do końca tego tygodnia , ponieważ część trenerów wyjeżdża na urlopy wypoczynkowe i trudno będzie o kontakt w czasie wakacji.

Dlatego wypełnioną kartę uczestnika obozu ( z podpisami rodziców, z numerem PESEL uczestnika obozu,  z informacją pielęgniarki o szczepieniach oraz z podpisem lekarza) należy oddać swojemu trenerowi do końca tego tygodnia ( kadeci i juniorzy ostatni termin w czwartek 19,00-20,30 ).

Wpłaty na obozy do Stręgielka dokonujemy na konto UMKS MOS Wola ( Numer konta klubowego na naszej stronie internetowej - zobacz w menu).

Przypominamy wszystkim, że każdy członek klubu jest ubezpieczony na obozie, jeśli ma opłacone aktualnie składki członkowskie. Dlatego prosimy opłacić  składki także za miesiące wakacyjne.

O szczegółowych terminach wyjazdów na obozy poszczególnych grup poinformują trenerzy oraz będzie informacja w sekretariacie MOS i na naszej stronie internetowej.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy