Młodziczki wygrywają przy Redutowej !

Doskonale zaprezentowały się młodziczki pierwszego zespołu UMKS MOS Wola w IV, ostatnim turnieju rundy zasadniczej mistrzostw Mazowsza. W hali przy ulicy Redutowej w dniach 4 - 5 02 rozgrywane były turnieje I i II ligi młodziczek, a organizatorem był UMKS MOS Wola.

Tym razem nasze dziewczęta z rocznika 2002  "przeszły przez turniej jak burza"! Wszystkie pięć spotkań wygrały w dwóch setach. I tak zawodniczki trenera Lizińczyka pokonały UKS SMS, deklasując rywalki do 4 i do 6 ! W następnym meczu  dość wyraźnie pokonały lokalne przeciwniczki z UKS Atena / dwa razy do 12 punktów /. Najwięcej kłopotów w pierwszym dniu turnieju sprawiły naszej drużynie siatkarki Nike Ostrołęka / 22,21 /.

W niedzielę trochę emocji przeżywała ekipa MOS-u w drugim secie meczu  z UKS Esperanto, kiedy to po dość wyraźnym prowadzeniu, różnica w końcówce zmalała do 2 punktów. Nastąpiło to po bardzo dynamicznych, trudnych do przyjęcia zagrywkach Martyny Terlikowskiej. Jednak końcówka seta dla gospodyń i wygrana do 16 i 23.Ostatni mecz z Rosario Lubowidz pewnie wygrany do 12 i 19. Trener Lizińczyk w rozmowie z sędziami, którzy komplementowali grę jego drużyny stwierdził iż nigdy , w wieloletniej pracy w klubie przy Rogalińskiej nie miał w jednym roczniku tak dużo utalentowanych, ambitnych, żądnych sukcesu dziewcząt.

6   UKS SMS                                    5             0 :  10

W dniach 25 - 26  marca na naszym obiekcie przy Rogalińskiej zostanie rozegrany finałowy turniej o mistrzostwo Mazowsza młodziczek. Udział w nim zapewniły sobie UMKS MOS i Atena Warszawa. Sześć zespołów, które zajęły po rundzie zasadniczej miejsca od 3 do 8 powalczy o dwa premiowane miejsca w turnieju półfinałowym. W gronie tych zespołów znalazł się II zespół naszego klubu, który w sobotnio -niedzielnym turnieju zajął 5 miejsce w II lidze. Serdeczne gratulacje dla dziewcząt i trenera Radosława Krukowskiego!

Wielkie podziękowania dla Rodziców dziewcząt obu drużyn za olbrzymią pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turniejów.
Doping  - ekstraklasa europejska !!! Część gastronomiczna - poziom światowy !!!