Półfinał mistrzostw Polski dziewcząt w plażówce na Suwalszczyźnie.

W Gawrych Rudzie koło Suwałk odbyły się zawody półfinałowe mistrzostw Polski kadetek. MOS Wolę reprezentowały Małgorzata Gniadzik i Magda Dudek, ale nie udało się im awansować do turnieju finałowego OOM.

W Gawrych Rudzie koło Suwałk odbyły się zawody półfinałowe mistrzostw Polski kadetek.

MOS Wolę reprezentowały Małgorzta Gniadzik  i  Magda   Dudek, które zajęły trzecie miejsce na Mazowszu ,  ale nie udało się im awansować do turnieju finałowego OOM.

Nasze dziewczęta startowały w Gawrych Rudzie koło Suwałk w czasie fatalnej pogody, przy padającym deszczu.

W pierwszym meczu  dziewczęta z MOS Wola wygrały 2:0 (21:14)(21:17) z parą kadetek z Białegostoku.

Potem przegrały dwa kolejne mecze z dwoma parami dziewcząt  z Wołomina. Była to powtórka z mistrzostw Mazowsza, gdzie triumfowały także wołominianki.

Po dwóch porażkach nasze dziewczęta pożegnały się z turniejem.