Volley Płock za mocny dla II zespołu juniorek MOSu

W poniedziałek, w hali przy ul. Rogalińskiej rozegrany został pierwszy mecz trzeciej rundy fazy play-off juniorek.

Drugi zespołu MOSu prowadzony przez trenera Janusza Patriaka podejmował drużynę Volley Płock. Pierwszy set obfitował w sporo błędów własnych z obu stron siatki. Po zaciętej grze przegrywamy go na przewagi 27:25. Po wyniku z pierwszego seta nikt nie spodziewał się dalszego obrotu sytuacji. Strasznie opadł poziom gry naszych kadetek, traciliśmy punkty seriami. Nie mogąc odnaleźć swojego rytmy gry ulegamy starszym koleżankom z Płocka 3:0.

UMKS MOS WOLA Warszawa II : Volley Płock 0:3 (25:27, 17:25, 15:25)