Aktualności

23.01.2017

MOS nr 6 i Instytut Matki i Dziecka zbierają nakrętki

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 wraz z Radą Rodziców uczestniczy w akcji zbierania nakrętek na podnośnik dla dzieci z dystrofią mięśniową. Podczas trzeciej wizyty w Instytucie Matki i Dziecka przedstawiciele MOS przekazali ok 100 kg zbiorów, podtrzymali chęć dalszej współpracy z IMiD na rzecz dzieci.

W MOS nr 6 wciąż trwa akcja zbierania nakrętek. W widoczbych miejscach znajdują się pojemniki gdzie można zostawić zakrętki od zużytych butelek i innych plastikowych opakowań. Zamiast wyrzucić korki do śmieci wystarczy wrzucić je do specjalnie oznakowanego pojemnika. Im więcej zbiorów, tym więcej pomocy w kampani na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. 

To już trzecia wizyta przedstawicieli MOS nr 6 w Instytucie Matki i Dziecka. W dniu 23 stycznia 2017 roku delegacja MOS nr 6 z dyrekcją MOS nr 6 Panem Pawłem Wasilewskim i  Panem Radosławem Krukowskim odwiedziła siedzibę fundacji przy ul. Kasprzaka  w Warszawie. Tym razem uczestnicy zajęć w naszym ośrodku zebrali ok. 100 kg plastikowych zakrętek.

Pani Daria Chudolińska serdecznie podziękowała za pracę na rzecz dzieci i prosiła o dalszą zbiórkę. Do prośby dołącza się dyrekcja MOS nr 6 wraz z Radą Rodziców.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy